شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:14 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565296
رئیس مرکز بهداشت استان زنجان:

موردی از وجود سم آفلاتوکسین‏ در شیرهای پاستوریزه مشاهده نشد

موردی از وجود سم آفلاتوکسین‏ در شیرهای پاستوریزه مشاهده نشد
رئیس مرکز بهداشت استان زنجان‏ با اشاره به وجود برخی شایعات در خصوص شیرهای پاستوریزه گفت: موردی از وجود سم آفلاتوکسین‏ در شیرهای پاستوریزه مشاهده نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا صائینی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ با اشاره به شایعات مطرح‌شده در خصوص وجود سم آفلاتوکسین در شیرهای پاستوریزه و مواد لبنی اظهار کرد: طبق بازرسیها و نظارتهای ما از کارخانجات شیر پاستوریزه در استان چنین چیزی مشاهده نشد.

وی با بیان اینکه مردم هیچ گونه نگرانی از بابت خرید مواد لبنی پاستوریزه نداشته باشند، ابراز کرد: مسائل مطرح شده در فضای مجازی برای هراس آفرینی بوده و به هیچ وجه صحیح نیست.

رئیس مرکز بهداشت استان زنجان با اشاره به وضعیت استان در خصوص آنفولانزا نیز گفت: آنفولانزای نوع a در استان کنترل شده و ما هیچ نگرانی در استان نداریم.

وی با بیان اینکه با وجود کنترل آنفولانزا اما ممکن است به صورت فردی مشاهده شود، افزود: رعایت اصول شستن دست ها با آب و صابون، رعایت آداب تنفسی و ... توصیه شود.

صائینی با بیان اینکه آمادگی خوبی در سطح استان داریم، تصریح کرد: دارو به اندازه کافی در استان وجود دارد و مشکلی از بابت دارو و درمان نداریم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565296
ارسال نظر
نظرات