شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 17:20 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565299
بازتاب یک انتقال فوتبالی؛

تراکتورِ زنوزی معرف اولین‌ها در ایران!

تراکتورِ زنوزی معرف اولین‌ها در ایران!
تیم تراکتور از اولین دیگری با مورد شگفت‌انگیز در فوتبال کشور رونمایی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، باشگاه تراکتور از زمان زمامداری محمدرضا زنوزی مالک متمول خود دوره جدیدی را در تاریخ خود آغاز کرده است؛ این دوره با استخدام سرمربی بزرگ فوتبال جهان استارت خورد و در ادامه با جذب کاپیتانان تیم ملی و خرید ستارگان خارجی همراه شد تا تیم پرطرفدار دیار آذربایجان شکل کهکشانی به خود بگیرد.

البته تراکتورِ خصوصی در این مدت با بی‌ثباتی عجین شده و زنوزی برخلاف تجربه باشگاهداری در گسترش فولاد نتوانسته است ثبات را در این باشگاه تبریزی ایجاد کند. تعویض پی در پی عوامل باشگاه از مدیرعامل تا سرمربی در این باشگاه به عادت تبدیل شده و از این لحاظ تراکتور را با تیم‌های حاشیه خلیج فارس مقایسه می‌کنند.

اما مورد متفاوت‌ دیگری که باشگاه تحت تملک زنوزی به فوتبال کشور آورده، معرفی اولین‌ها در نقل‌وانتقالات است؛ در فصل گذشته یوکیا سوگیتا به عنوان نخستین ژاپنی تاریخ لیگ برتر به عضویت تراکتور درآمد و حالا عکاشه حمزاوی نخستین بازیکن الجزایری است که تراکتوری‌ها پای او را به فوتبال کشور باز کرده‌اند.

نکته شگفت‌انگیز اینکه مدیر برنامه مهاجم جدید تراکتوری‌ها از سرشناس‌ترین کارگزاران نقل و انتقالات در فوتبال جهان است و او کسی نیست جز «ژرژ مندز» پرتغالی؛ وی وکیل بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو، خامس رودریگز و رادامل فالکائو بوده و چندی پیش نیز به عنوان برترین ایجنت دنیای مستطیل سبز انتخاب شد.

از قدیم‌الایام شهر تبریز شهر اولین‌ها لقب گرفته و اینک تراکتور در راه تبدیل شدن به تیم اولین‌هاست؛ اما این آن چیزی نیست که هواداران پرشور تراکتور می‌خواهند، خواسته هواداران میلیونی این تیم برآورده شدن رویای دیرینه قهرمانی در لیگ برتر است که امسال تیمشان جزو مدعیان بوده و فاصله چندانی با آن ندارد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565299
ارسال نظر
نظرات