شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565338
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی:

تولیدکنندگان رسانه‌ای به کارشکنی‌های عناصر داخلی وخارجی توجه کنند

مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: کارشکنی‌های عناصر داخلی و خارجی در راه پیشرفت انقلاب باید مورد توجه تولیدکنندگان رسانه‌ای جشنواره رسانه‌ای ابوذر باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن نصرپور در آئین اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در تالار شهر مشهد، اظهار کرد: با گذشت چهار دهه از پیروزی و حیات شکوهمند انقلاب اسلامی و در گام دوم انقلاب، شاهد تثبیت نظام اررزشی جمهوری اسلامی با محوریت ولایت فقیه هستیم که موفقیت‌هایی را در عرصه‌های داخلی و خارجی دارا می‌باشد که خود دشمنی مستکبران را موجب شده است.

 
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی افزود: در این میان رسانه‌های ارزشی در جهت تقابل با این دشمنی‌ها به ویژه در گام دوم انقلاب و حرکت به سمت تحقق و برپایی نظام نوین اسلامی، از اهمیت بالایی برخوردار هستند.
 
نصرپور تصریح کرد: به جهت لزوم تعامل این رسانه‌های ارزشی با رویکرد رشد رسانه و فرهنگ و هنر خراسان رضوی، چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر به عنوان رویدادی جهت معرفی آثار فاخر رسانه‌ای برگزار می‌گردد.
 
وی ضمن اشاره به اهمیت رسانه‌ها ادامه داد: رسانه‌ها سهم قابل توجهی در ایجاد تغییرات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی خراسان رضوی دارند. بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، یکی دیگر از آرمان‌های انقلاب اسلامی، رشد اخلاق‌های معاشرتی است و معاشرت مردم، ایثار و کمک باید در آینده بیشتر مورد نظر تولیدکنندگان محتوا در جشنواره ابوذر باشد.
 
مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی خطاب به اهالی رسانه گفت: کارشکنی‌های عناصر داخلی و خارجی در راه پیشرفت انقلاب باید مورد توجه تولیدکنندگان رسانه‌ای این جشنواره باشد. چنین جشنواره‌ای، بستری است برای شناسایی افراد نخبه که عموماً در بازه سنی جوانان هستند و خروجی جشنواره باید منجر به تولید اخلاق در جشنواره شود.
 
نصرپور در انتها تاکید کرد: نباید بعد از جشنواره، هنرمندان شناسایی شده به حال خود رها شوند. پشتیبانی مادی و معنوی از هنرمندان این جشنواره، باعث تولید آثار فاخر و ارزشمند در خدمت جریان انقلابی خواهد شد؛ پس نقش اصلی جشنواره، باید بعد از جشنواره ظهور و بروز یابد.
 
منبع:خبرنگار
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1565338
ارسال نظر
نظرات