شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:39 منتشر شده در مورخ: 1398/10/29 شناسه خبر: 1565420

مدارس ابتدایی شهر تهران روز دوشنبه تعطیل است

رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت که تمامی پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی مناطق 19 گانه پایتخت روز دوشنبه(۳۰ دی) به علت برودت هوا و لغزندگی معابر در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران گفت که تمامی پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی مناطق 19 گانه پایتخت روز دوشنبه(۳۰ دی) به علت برودت هوا و لغزندگی معابر در دو نوبت صبح و عصر تعطیل است.

به گزارش شامگاه یکشنبه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، «مسعود ثقفی» اضافه کرد: همچنین مدارس مقطع دوره اول متوسطه مناطق یک تا ۵ شهر تهران نیز روز دوشنبه (فردا) در نوبت صبح تعطیل است.
در همین ارتباط،‌ مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند نیز در دو نوبت صبح و عصر روز دوشنبه (فردا) به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

به گزارش سازمان آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران‌، مهدهای کودک، پیش دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی شهرستان های شهریار، ملارد، قدس، چهاردانگه، اسلامشهر، نواحی دوگانه ری، کهریزک، فشافویه، رباط کریم، پردیس و رودهن  و بهارستان روز دوشنبه در نوبت صبح تعطیل است.

مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهر تهران امروز (یکشنبه) نیز به دلیل بارش برف و برودت هوا در نوبت صبح و عصر  تعطیل بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565420
ارسال نظر
نظرات