شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:58 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565508
رئیس میراث فرهنگی و گردشگری مشگین شهر:

رویداد ملی زمستان بیدار در مشگین شهر برگزار می شود

رویداد ملی زمستان بیدار در مشگین شهر برگزار می شود
رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: رویداد ملی زمستان بیدار اسفندماه سال در مشگین شهر برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، ایمانعلی ایمانی صبح امروز درحاشیه جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان مشگین شهر از برگزاری رویداد ملی زمستان بیدار در اسفندماه سال جاری خبر داد و اظهار داشت: با توجه به اینکه هماهنگی‌های لازم به منظور برگزاری آن در دی ماه به وجود نیامده بود، این جشنواره اسفند ماه در مشگین شهر برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال در استقبال از نوروز 99، رویداد ملی زمستان بیدار در منطقه گردشگری خیاو تا گردولی پل معلق برگزار خواهد شد.

رئیس میراث فرهنگی ، گردشگری وصنایع دستی شهرستان مشگین شهر گفت: با توجه به رشد سفر به مشگین شهر، ارتقا کیفی خدمات با همکاری تمامی نهادهای اجرایی عضو ستاد اجرایی خدمات سفر مورد تاکید است تا میزان ماندگاری گردشگر افزایش یابد.

ایمانعلی تصریح کرد: تمهیدات اولیه جهت راه اندازی استراحتگاه‌های بین راهی، نظارت و بازرسی بر مراکز اقامتی و تفریحی آغاز شده و در نظر داریم با تعریف رویدادهای فرهنگی متنوع نسبت به معرفی میراث معنوی، جاذبه‌های گردشگری و صنایع دستی شهرستان اقدام کنیم.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1565508
ارسال نظر
نظرات