شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565510
مسئول راهبردی سپاه ثارالله استان کرمان:

تشریح جزئیات یادواره شهدای عشایر کرمان/ اقدامات این یادواره در طول سال ادامه‌ خواهد داشت

تشریح جزئیات یادواره شهدای عشایر کرمان/ اقدامات این یادواره در طول سال ادامه‌ خواهد داشت
مسئول راهبردی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: خدمات به صورتی طراحی شده که صرفا با اتمام یادواره پایان نمی پذیرد و همچنان در مناطق محروم ادامه دارد ضمن این که خدمت رسانی به مردم عشایر این منطقه برای همیشه خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از "راه آرمان" نیازعلی حیدری زاده مسئول راهبردی سپاه ثارالله استان کرمان در رابطه با برگزاری یادواره 1200شهید عشایر در کرمان گفت: فعالیت های متعددی در این یادواره صورت گرفته اما بیشتر فعالیت ها در چهار قالب سلامت، اجتماعی ، عمرانی و فرهنگی صورت گرفته است.

وی توضیح داد: در حوزه سلامت کارهای انجام شده در قالب طرح شهید رهنمون با خدماتی چون داندانپزشکی، مامایی و سایر خدمات پزشکی در مناطق محروم استان و به خصوص در مناطق عشایری انجام شده است.

حیدری زاده با بیان اینکه در حوزه اجتماعی ارائه خدمات را در قالب میز خدمت در دستور کار قرار داده‌ایم، ادامه داد: طرح های متعدد دیگری از خدمات رسانی از جمله صنعتی و کشاورزی نیز از اهداف این یادواره است.

وی بیان کرد: فعالیت حوزه عمرانی عمدتا توسط بسیج دانشجویی از جمله ساخت مدرسه در مناطق عشایری، ساخت و تعمیر منازل در مناطق محروم انجام می شود.

حیدری خاطر نشان کرد: در حوزه فرهنگی حضور فعال طلاب در مناطق محروم پیرامون مسائل و مشکلات فرهنگی آن منطقه ضمن برگزاری جلسات متعدد روشنگری در رابطه با خصوصیات شهدا ارائه داده شده است.

وی در پایان بیان کرد: این خدمات به صورتی طراحی شده  که صرفا با اتمام یادواره پایان نمی پذیرد و همچنان در مناطق محروم ادامه دارد ضمن این که خدمت رسانی به مردم عشایر این منطقه برای همیشه خواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565510
ارسال نظر
نظرات