شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565551
سرپرست پلیس راهور استان یزد:

افزایش دو برابری مراجعه به مرکز تعویض پلاک یزد/ زمانبر بودن تعویض پلاک طبیعی است

افزایش دو برابری مراجعه به مرکز تعویض پلاک یزد/ زمانبر بودن تعویض پلاک طبیعی است
سرهنگ رضا زارع گفت: حجم مراجعات به مرکز تعویض پلاک یزد نسبت به سال گذشته دو برابر شده است و روزانه تقریبا 600 نفر به این مرکز مراجعه دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یزدرسا، تقریبا سه ماه پیش بود که سرهنگ رضا زارع سرپرست پلیس راهور استان یزد در پاسخ به گلایه‌های مردم از شلوغی مرکز تعویض پلاک یزد گفته بود که  شلوغی مرکز تعویض پلاک یزد به دلیل مراجعه مردم پنج شهرستان یزد، اشکذر، تفت، بهاباد و بافق به این مرکز است که در پی تعطیلی موقت مرکز خدمات خودرویی شهرستان بافق و تفت رخ داده است.

وی با بیان اینکه تنها شهرستان‌های بهاباد و اشکذر دارای مرکز تعویض پلاک نیستند، افزوده بود: تعطیلی موقتی مرکز تعویض پلاک شهرستان بافق و تفت به دلیل نبود صرفه اقتصادی برای مسئولان این مراکز بود و موجب شد که مردم این دو شهرستان و همچنین بهاباد علاوه بر مردم اشکذر و یزد به مرکز تعویض پلاک مراجعه داشته باشند و جمعیت مراجعه کننده به این مرکز بیشتر از ظرفیت آن باشد.

اما با وجود گذشت دو ماه از این موضوع و همچنین فعال شدن و راه اندازی مراکز تعویض پلاک بافق و تفت همچنان شلوغی این مرکز پابرجاست.

سرهنگ رضا زارع در این خصوص گفت: مراکز تعویض پلاک بافق و تفت راه اندازی شده است، اما به دلیل گران شدن بنزین و مباحثی که در خصوص دریافت کارت سوخت وجود دارد، مراجعه به تعویض پلاک افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه حجم مراجعات به مرکز تعویض پلاک یزد نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، ادامه داد: روزانه تقریبا 600 نفر به این مرکز مراجعه دارند و زمانبر بودن روند تعویض پلاک نیز طبیعی است چرا که باید برای تعویض پلاک بازدید از خودرو، احراز سکونت، احراز مالکیت و دیگر اقدامات لازم صورت گیرد.

سرپرست پلیس راهور استان یزد عنوان کرد: اضافه شدن نیرو و افزایش باجه‌ها در مرکز تعویض پلاک نیز خیلی تاثیری در کاهش زمان تعویض پلاک ندارد و مشکلی را حل نخواهد کرد و آن روند کاری که برای تعویض پلاک تعریف شده است، باید طی شود.

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1565551
ارسال نظر
نظرات