شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:09 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565567

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در کردستان برگزار می شود

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج در کردستان برگزار می شود
دبیر اجرایی رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج دوم تا چهارم بهمن ماه 98 در کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی،  اسدالله محمدزاده دبیر اجرایی رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج  پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران که در سنندج برگزار شد خاطر نشان کرد: این رویداد در سه محور پویانمایی (انیمیشن کوتاه، موشن‌گرافیک، انیمیشن کات اوت، کمیک موشن و استاپ موشن)، بازی و نرم‌افزار ویژه تلفن همراه (بازی و اپلیکیشن موبایل) برگزار می‌شود.

وی مهلت ثبت نام نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج را یکم بهمن‌ماه دانست و افزود: زمان برگزاری این رویداد نیز دوم تا چهارم بهمن‌ماه است.

محمد زاده عنوان کرد  شرکت‌کنندگان در مدت زمان 48 ساعت در زمینه تولید محصولات مذکور به رقابت می‌پردازند تا هر یک بهترین محصولات را از نقطه نظر فنی و محتوایی تولید کنند.

وی بیان کرد: در بحث داوری این رویداد نیز با آغاز این برنامه آیین‌نامه‌های داوری و موارد خطا به شرکت‌کنندگان ابلاغ و شرکت‌کنندگان ملزم به رعایت قوانین فنی، هنری، محتوایی و تشکیلاتی -انضباطی رزمایش می‌شوند.

دبیر اجرایی رویداد گفت: بر اساس قوانین اعم از تخصصی یا عمومی برگزیدگان مسابقات اعلام می‌شوند و این برگزیدگان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج که در تهران برگزار می‌شود را دریافت می‌کنند.

وی در رابطه با ورود، پذیرش و استقرار تیم‌ها نیز خاطرنشان کرد: مسئولان تیم‌ها یکم بهمن‌ماه از ساعت 19 تا 22 باید در مکان اعلامی حاضر شده و اعضا را به کمیته برگزاری معرفی و ای‌دی کارتهای مجوز ورود در رویداد را دریافت کنند.

محمد زاده با تاکید بر اینکه تیم‌های شرکت‌کننده در هر رشته حداکثر پنج و حداقل سه نفر باید باشند تصریح کرد: از آنجا که شرکت‌کنندگان باید به‌صورت تیمی معرفی شوند از حضور انفرادی اشخاص جلوگیری می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اسامی متقاضیان باید به‌صورت تیم تخصصی و در قالب یک لیست واحد برای دبیرخانه ارسال شود خاطرنشان کرد: این اطلاعات شامل اطلاعات تخصصی، تکنیک، نرم‌افزار کاربردی مورد استفاده و یا زبان تخصصی برنامه‌نویسی است که باید به صورت نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره ملی، رشته، سِمت در تیم، تخصص فنی قید شود.

محمد زاده با بیان اینکه شرکت‌کنندگان باید ملزومات فنی خود را به همراه داشته باشند اظهار داشت: شرکت‌کنندگان این رویداد باید تجهیزات الکترونیک (لپ‌تاپ، تلفن همراه «به عنوان مودم»، هارد اکسترنال و فلش) و غیرالکترونیک از جمله کاغذ و مدادهای طراحی، تخته‌شاسی و غیره را با خود به همراه داشته باشند و دبیرخانه هیچ مسئولیتی در قبال ارائه تجهیزات به تیم‌ها را ندارد.

دبیر اجرایی این رویداد خاطر نشان کرد: در پایان نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج  با حضور مسئولان سازمان بسیج  و سازمان فضای مجازی بسیج از برگزیدگان تقدیر به‌عمل می‌آید و منتخبان راهی مرحله کشوری می‌شوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565567
ارسال نظر
نظرات