شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:59 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565596
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کرمانشاه خبر داد؛

پیشرفت ۴۰ درصدی طرح توسعه حرم امام حسین(ع)

پیشرفت ۴۰ درصدی طرح توسعه حرم امام حسین(ع)
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه از پیشرفت ۴۰ درصدی طرح توسعه حرم امام حسین(ع) خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهمن صحرایی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز  با اشاره به اینکه اولویت ما در ستاد عتبات عالیات توسعه حرم امام حسین (ع) است، اظهار داشت: خیرین و مردم کرمانشاهی باید بدانند که نذورات آنها به عراق تحویل داده نمی‌شود، بلکه به اشتغال و تولید تبدیل می‌شود.


رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه کار بازسازی عتبات عالیات کمک به اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال است، افزود: باید فرهنگ‌سازی وسیعی در این زمینه انجام شود، زیرا که مردم تصور می‌کنند نذورات آنها به مردم عراق تحویل داده می‌شود.

این مسئول بیان داشت: با نذورات مردمی امکانات رفاهی زوار اربعین در کربلا فراهم می‌شود و توسعه حرم امام حسین (ع) با الحاق صحن حضرت زینب (س) در حال ساخت و ساز است و هیچ گونه خللی هم تاکنون در آن ایجاد نشده است.

وی با اشاره به اینکه از سال گذشته کارهای زیر ساختی توسعه حرم امام حسین (ع) انجام شده است، تصریح کرد: توسعه حرم امام حسین (ع) ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طی برنامه زمانبندی تا دو سال آینده صحن و سرای حضرت زینب (س) که ملحق به حرم امام حسین (ع) است تکمیل می‌شود.

صحرایی با اشاره به اینکه طی دو سال آینده حرم امام حسین (ع) چهارده برابر گسترش پیدا می‌کند، بیان کرد: هموطنانی که امسال به اربعین مشرف شدند مشاهده کردند که کار با چه عظمتی از خیمه گاه تا تل زینبیه این فاز در حال احداث و انجام است.

وی تاکید کرد: توسعه عتبات عالیات با نذورات مردمی انجام می‌شود و ریالی از بودجه و هزینه دولت نیست و مردم خیر کرمانشاهی همراه با تمام خیران در سراسر کشور در این امر بزرگ مشارکت دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565596
ارسال نظر
نظرات