شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565611
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه مطرح کرد؛

رقابت ۲۴ گروه در هجدهمین مهرواره‌ هنرهای نمایشی

رقابت ۲۴ گروه در هجدهمین مهرواره‌ هنرهای نمایشی
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از رقابت ۲۴ گروه در هجدهمین مهرواره هنرهای نمایشی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا مهناز فتاحی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز، با بیان اینکه هجدهمین مهرواره هنرهای نمایشی روز چهارشنبه و پنج شنبه دوم و سوم بهمن ماه برگزار می‌شود، اظهار داشت: ۲۴ گروه نمایشی اعضا و مربیان کانون پرورشی کودکان و نوجوانان نمایش را اجرا خواهند کرد که از این تعداد سه گروه به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این نمایش عروسکی، زنده و یا تلفیقی از این ۲ مورد خواهد بود، افزود: نمایش یکی از واسطه‌های تربیتی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه ادامه داد: محتوای نمایش و پیامی که نمایش برای کودکان دارد بسیار مهم است و والدین، معلمان و مربیان می‌توانند از شیوه نمایش عروسکی به عنوان یکی از وسایل مهم ارتباط جمعی و آموزشی با کودکان بهره بگیرند.

این مسئول تصریح کرد: در دنیای کودکانه، بازی و عروسک ابزاری است برای نیل به رشد شخصیت، اعتماد به نفس، احساس استقلال، وسعت عقل و پرورش قوه‌خیال کودکان از سوی والدین، معلمان و مربیان است.

فتاحی مهم‌ترین تأثیر فعالیت نمایش عروسکی را کمک به کشف و شکوفایی استعداد و خلاقیت در کودکان و نوجوانان دانست و گفت: یکی از هدف‌های اصلی کانون پرورش کودکان و نوجوانان کشف و پرورش استعدادها است و این هدف از طریق فعالیت نمایش عروسکی دست یافتنی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565611
ارسال نظر
نظرات