شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 19:24 منتشر شده در مورخ: 1398/10/30 شناسه خبر: 1565678

نشست نامزدهای معرفی شده مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد

نشست نامزدهای معرفی شده مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد
نشست نامزدهای معرفی شده به مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، بعد از ظهر امروز در سالن همایش های صدرا برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نشست نامزدهای معرفی شده به مجمع عمومی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، بعد از ظهر امروز در سالن همایش های صدرا برگزار شد.


در این همایش که با حضور تعدادی از اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار شد، نامزدهای معرفی شده به مجمع عمومی با شیوه و سازوکار رسیدن شورای ائتلاف به لیست نهایی 30 نفره در تهران آشنا شدند.


در ادامه این همایش نیز جلسه پرسش و پاسخ به سوالات و دغدغه های نامزدهای معرفی شده به شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برگزار و پرویز سروری دبیر شورای مرکزی ائتلاف و مهدی اقراریان دبیر تهران شورا به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.


بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بعد از برگزاری مرحله مصاحبه تخصصی با نامزدهای معرفی شده از سوی احزاب، اقشار و تشکل های مختلف و پس از پالایش نامزدها، شورای ائتلاف به لیست بیش از 150 نفره از نامزدهای واجد شرایط برای ارائه به مجمع عمومی تهران رسیده است.


در مرحله بعد نیز این افراد در مجمع عمومی و با رای نمایندگان احزاب، اقشار، نمایندگان مجامع محلات و ... پالایش شده و اسامی 2 تا 3 برابر ظرفیت لیست تهران برای ارزیابی و انتخاب نهایی به هیات انتخاب شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565678
ارسال نظر
نظرات