شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565835
فرمانده انتظامی استان مرکزی اعلام کرد؛

توقیف کالای قاچاق ۴ میلیاردی در ساوه

توقیف کالای قاچاق ۴ میلیاردی در ساوه
فرمانده انتظامی استان مرکزی از عملیات پلیس در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه در توقیف یک دستگاه خودروی کامیون حامل ۴ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسن مفخمی شهرستانی فرمانده انتظامی استان مرکزی، در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت:‌ با ادامه یافتن طرح های عملیاتی پلیس استان در مبارزه با قاچاق کالا، تیمی از مأموران انتظامی شهرستان ساوه، در انجام تحقیقاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود:‌ سرانجام در عملیاتی خودروی مورد نظر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان ساوه شناسایی و در عملیاتی به همراه یک دستگاه خودروی سواری دیگر متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان مرکزی ادامه داد: در تحقیقات اولیه راننده خودرو مدعی بار ذرت از مجاری قانونی بود که در بررسی دقیق مأموران انتظامی مشخص شد که خودرو حامل ۱۱۰ کارتن لوازم التحریر، ۷۳۷ کارتن مواد غذایی و ۱۸۹ کارتن لوازم بهداشتی است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ارزش ریالی بار قاچاق توقیف شده را در ارزیابی کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در حدود ۴ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این عملیات ۳ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565835
ارسال نظر
نظرات