شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:51 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565841
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی:

اقدام AFC توطئه علیه شادی و نشاط ملت ایران/ حرکت یکپارچه باشگاه ها نشان داد که ملت ایران پای عزت و کرامت خود ایستاده است

اقدام AFC توطئه علیه شادی و نشاط ملت ایران/ حرکت یکپارچه باشگاه ها نشان داد که ملت ایران پای عزت و کرامت خود ایستاده است
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، گفت: حرکت کنفدراسیون فوتبال آسیا در راستای منع میزبانی از تیم های ایرانی در جام باشگاه های آسیا، توطئه ای علیه ورزش و نشاط و شادابی ملت ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛علی اکبر کریمی عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  دیارآفتاب؛ در خصوص اقدام AFC در راستای منع میزبانی از تیم های ایرانی در جام باشگاه های آسیا، گفت: حرکت کنفدراسیون فوتبال آسیا توطئه ای علیه ورزش و نشاط و شادابی ملت ایران است.

کریمی افزود: با عنایت به اینکه ورزش عرصه ایست که مردم و جوانان به آن علاقه دارند اما برخی از کشورها به عنوان دشمنان شادی و نشاط ملت ایران در عرصه ورزش هم که ارتباطی با مسائل سیاسی ندارد، با بهانه قرار دادن عدم امنیت در ایران این چنین اقدامی را انجام می دهند.

 وی با اشاره به حضور ورزشکاران بین المللی در رشته های مختلف در کشور اظهار کرد: هیچ کسی از جمله ملت ایران و ملت های دیگر که در امور مختلف در کشور ما در حال رفت و آمد هستند، چنین بهانه ای را باور نمی کند.

وی با تاکید بر اینکه طرح این چنین بهانه هایی واهی است، عنوان کرد: این واقعیت تلخ وجود دارد که این ها می خواهند به هر بهانه ای به ملت ایران ضربه وارد کنند اما قطعا ملت ایران با هوشیاری این توطئه ها را رصد و با آن مقابله می کنند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به پاسخ پک پارچه همه ارکان کشور به این اقدام، خاطر نشان کرد: حرکت یک پارچه ای که از سوی همه باشگاه های فوتبال و مسئولین ورزش و همه ارکان کشور انجام شد، نشان داد که وقتی قرار باشد عزت و کرامت ملت ایران را لکه دار کنند و برخورد تحقیر آمیز داشته باشند، ملت ایران حاضر است علیه این توطئه ها، هر بهایی برای حفظ عزت و کرامت خودش پرداخت کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565841
ارسال نظر
نظرات