شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:19 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565863
مدیرحج و زیارت استان زنجان خبرداد؛

اعزام محدود زائران زنجانی به عراق و سوریه

اعزام محدود زائران زنجانی به عراق و سوریه
مدیر حج و زیارت استان زنجان گفت: در حال حاضر سفرهای زیارتی به کشورهای عراق و سوریه به‌صورت محدود انجام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرامرز بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: سفر زیارتی به سوریه از دو ماه گذشته آغاز شده اما زائران به صورت محدود به این کشور اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه پروازهای سوریه از چهار استان مشهد،تهران، اصفهان و شیراز ایجاد شده است،افزود: به دلایل متعددی این سفرها محدود انجام می شود و در صورت اخذ تهمیدات لازم امکان افزایش این سفرها وجود دارد.

این مسئول خاطرنشان کرد: از استان زنجان نیز به صورت محدود زائرانی طی دو ماه گذشته به سوریه اعزام شده اند اما هنوز ادامه نیافته است.

مدیرحج و زیارت استان زنجان با اشاره به اینکه هنوز تصمیم جدی برای ادامه سفرهای زیارتی مردم به سوریه و عراق اخذ نشده است،ادامه داد: تعداد اعزامی از زنجان انگشت شمار بوده است.

بابایی ادامه داد: همچنین سفر به کشور عراق نیز در حال حاضر به صورت محدود انجام می شود اگر چه سازمان حج و زیارت با کشور عراق توافقاتی را داشته است.

وی با بیان اینکه این سفرها به صورت هوایی انجام می شود، تصریح کرد: شرایط این دو کشور مهیای اعزام زائران بیشتری نبوده و سازمان حج و زیارت همه ملاحظات را در این زمینه در نظر می گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565863
ارسال نظر
نظرات