شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:26 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565864
استاندار مرکزی مطرح کرد؛

پیش بینی هزار صندوق رأی برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/صادرات ۸۳۸ میلیون دلار کالا از مرکزی

پیش بینی هزار صندوق رأی برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/صادرات ۸۳۸ میلیون دلار کالا از مرکزی
استاندار مرکزی به آمار صادرات استان مرکزی اشاره کرد و گفت: تا پایان دی ماه ۸۳۸ میلیون دلار کالا از استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشت از نظر ارزش دو درصد و از نظر حجمی ۲۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی، با اشاره به حوادث دی ماه، گفت: بهترین تعبیر از حوادث مهم دی ماه را مقام معظم رهبری داشتند که از آنها به عنوان ایام الله یاد کردند و شهادت حاج قاسم به عنوان یک انسان مخلص و پاسدار واقعی اسلام عده ای را از خواب غفلت بیدار کرد و آن صحنه و حضور میلیونی در ایران و جهان را رقم می زنند.

آقازاده اظهار کرد: عمر با برکت حاج قاسم سلیمانی که تماما خدمت و مجاهدت بود با شهادتشان برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب رقم زد و تأثیر بسیار خوبی بر روحیه انقلابی مردم گذاشت و فقدان این بزرگ مرد اگرچه سخت بود اما افتخار بزرگی در تاریخ انقلاب ثبت کرد.

وی ادامه داد: دشمنان ایران با حرف های مخملی به دنبال فریب ملت بودند که شهادت حاج قاسم و ترور خیانت کارانه دشمنان ماهیت پلید و کثیف آمریکائی ها را بار دیگر نشان داد و تمام شعارهایشان را نقش بر آب کرد.

استاندار مرکزی گفت: در سقوط هواپیما یک اشتباه صورت گرفت اما شجاعت مسئولین بخش بزرگی از آلام مردم را کاهش داد و امیدواریم با بررسی‌های بیشتر جبران این خسارت انجام شود و از تکرار آن جلوگیری کرد.

آقازاده با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: پس از اعلام صلاحیت‌ها متأسفانه در برخی از حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی امکان رقابت بین جناح‌ها وجود ندارد و این می‌تواند نتیجه‌ای نامطلوب در جهت افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشد.

وی اضافه کرد: ارتباط با هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی مستمر برقرار است اما بخش دیگری از کار به شورای نگهبان بر می‌گردد چراکه در ۸ استان امکان رقابت اصلا وجود ندارد ولی استان مرکزی وضعیتی بهتر دارد.

استاندار مرکزی گفت: با یک بررسی دیگر قطعا می توان از بین کسانی که رد صلاحیت شده اند افرادی را که چارچوب نظام و انقلاب را قبول دارند گزینش کرد و می توان با این کار مشارکت بیشتر در انتخابات را رقم زد.

آقازاده بیان کرد: همه دستگاه ها باید دقت کنند تمام نیازهای ستاد انتخابات استان به درستی تامین شود و دستگاه ها مکلف به انجام این امر هستند.

وی با اشاره به اینکه بیش از یک هزار صندوق برای جمع آوری آرای مردم در استان پیش بینی شده است افزود: همه باید تلاش کنیم مولفه های اخذ رای در استان به درستی تامین شود و همه جوانب رعایت شود.

استاندار مرکزی با اشاره به در پیش بود ایام الله دهه فجر بیان کرد: دهه فجر ایامی است که مدیران و مسئولین باید بیشتر با مردم ارتباط داشته باشند و مردم در ایام الله دهه فجر منتظر حضور مسئولین هستند و همه باید برای انجام این کار پیشگام باشند.

آقازاده با اشاره به اینکه کوتاهی برای ارتباط با مردم را قبول ندارم اظهار کرد: چراکه مردم باید بدانند مدیران مشکلات را می دانند و این از وظیفه مهم دستگاه ها است.

وی اضافه کرد: در شرایط تحریم ایام الله دهه فجر پروژه های قابل توجهی در استان مرکزی به بهره برداری می رسد که نشان از تلاش مدیران و مجموعه استان مرکزی دارد.

استاندار مرکزی به آمار صادرات استان مرکزی اشاره کرد و گفت: تا پایان دی ماه ۸۳۸ میلیون دلار کالا از استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشت از نظر ارزش دو درصد و از نظر حجمی ۲۳ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565864
ارسال نظر
نظرات