شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:39 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565867

عملکرد شهرستان‌های کرمانشاه در جذب تسهیلات اشتغال روستایی+جدول

عملکرد شهرستان‌های کرمانشاه در جذب تسهیلات اشتغال روستایی+جدول
شهرستان های استان کرمانشاه توانستند 92 درصد سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری را جذب کنند که در این میان برخی شهرستان ها عملکرد بهتری داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز سهمیه ابلاغی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر استان کرمانشاه در سال جاری  ۳۴۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده که به طور کامل ابلاغ شده است تا کنون چهار هزار و ۷۷۱ طرح با پیش بینی اشتغال ۱۱ هزار و ۶۵۲ نفر پیش پذیرش شده است.

همچنین سه هزار و ۴۳۴ قرارداد به مبلغ ۳۷۵ میلیارد و ۵۲۴ میلیون تومان منعقد شده و در این میان ۳۲۱ میلیارد و ۲۹۸ میلیون تومان برای اجرای سه هزار و ۳۳۴ طرح پرداخت شده است.

 اشتغال طرح‌های پرداخت شده پنج هزار و ۹۰۴ نفر است و میزان پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی و عشایر نسبت به میزان تخصیصی ۹۲ درصد است.

اما عملکرد شهرستان های استان کرمانشاه نشان از این دارد که شهرستان هرسین در صدر و سرپلذهاب در انتهای رتبه بندی جذب سهمیه های ابلاغی قرار دارند.

بر این اساس، از ابتدای سال شهرستان هرسین با سهمیه مصوب ۱۷ میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان که به طور کامل تخصیص داده شده بیشترین جذب اعتبارات و سرپل ذهاب با ۲۷ میلیارد و ۶۱۷ میلیون تومان کمترین جذب اعتبار را داشته است.

 در شهرستان هرسین ۸۴۵ طرح با اشتغال ۱۸۳۷ نفر پیش پذیرش شده و در این میان ۷۱۷ قرارداد به مبلغ ۲۹ میلیارد و ۸۱ میلیون تومان منعقد شده است.

۲۷ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان برای اجرای ۷۰۷ طرح پرداخت شده است که اشتغال طرح‌های پرداختی ۱۲۲۶ مورد بوده است و درصد پرداختی نسبت به سهمیه تخصیص یافته شده ۱۵۳ درصد است.

در شهرستان سرپل ذهاب نیز ۱۰۹ طرح با پیش بینی اشتغال ۳۲۰ نفر پیش پذیرش شده است.

۷۴ قرارداد به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۸۴۳ میلیون تومان منعقد شده است و تاکنون ۱۲ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان برای اجرای ۷۲ طرح پرداخت شده است.

 اشتغال طرح‌های پرداختی ۱۸۰ مورد است و درصد پرداختی نسبت به سهمیه تخصیص یافته شده ۴۵ درصد است.

 پس از شهرستان هرسین، کنگاور با عملکرد ۱۳۹ درصدی، صحنه با ۱۳۰ درصد، روانسر با ۱۱۳ درصد، گیلانغرب با ۱۰۱ درصد و قصرشیرین با ۱۰۰ درصد بیشترین میزان پرداختی‌ها را به خود اختصاص دادند.

همچنین  کرمانشاه با عملکرد ۹۲ درصدی پرداخت، دالاهو با ۹۲ درصد، اسلام آبادغرب با ۹۱ درصد، پاوه با ۸۹ درصد، سنقر با ۷۷ درصد، جوانرود با ۶۶ درصد و ثلاث باباجانی با ۵۲ درصد د ر رده‌های بعدی قرار دارند.

 

اشتغال

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1565867
ارسال نظر
نظرات