شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 11:07 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1565868
فرمانده انتظامی هرمزگان خبر داد؛

توقیف محموله ۱۰ میلیاردی دخانیات قاچاق در پارسیان

توقیف محموله ۱۰ میلیاردی دخانیات  قاچاق در پارسیان
جعفری از کشف ۵۰۲ هزار نخ سیگار و بیش از ۸ هزار بسته تنباکو میوه ای قاچاق به ارزش ۱۰میلیارد ریال در شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از هرمز؛ سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در راستای مقابله بی امان با پدیده شوم قاچاق، مأموران ایستگاه بازرسی “لاورچهو” حین کنترل محورهای فرعی سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه نیسان وانت مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

وی با بیان اینکه راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس و علایم بازدارنده سعی داشت از محل متواری شود، تصریح کرد: با سرعت عمل و توان بالای عملیاتی مأموران، راننده خودرو پس از طی مسافتی عرصه را بر خود تنگ دید و با رها کردن آن از محل متواری شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان افزود: در بازرسی از خودرو مذکور ۵۰۲ هزار نخ سیگار و ۸ هزار و ۲۲۰ بسته تنباکو میوه ای خارجی قاچاق کشف شد.

جعفری، ارزش محموله مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان ۱۰ میلیارد ریال عنوان و خاطرنشان کرد: راننده خودرو حامل محموله قاچاق شناسایی و اقدامات پلیسی جهت دستگیری وی به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

فرمانده انتظامی هرمزگان تأکید کرد: پلیس با تمام توان و جدیت همواره آماده است با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مقابله کند و سامانه پیامک ۱۱۰ به صورت ۲۴ ساعته آماده دریافت درخواست های انتظامی ، اطلاعاتی و امنیتی شهروندان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565868
ارسال نظر
نظرات