شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:21 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565886
مسئول اکران فیلم‌های جشنواره عمار خبرداد؛

راه‌اندازی سینما مردم در زنجان/ فیلم‌های جشنواره عمار اکران می‌شود

راه‌اندازی سینما مردم در زنجان/ فیلم‌های جشنواره عمار اکران می‌شود
مسئول اکران فیلم های جشنواره عمار در زنجان گفت: برای دسترسی مردم به فیلم های خوب و تمرکز زدایی،سینما مردم در زنجان راه اندازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ زهرا تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: فیلم های جشنواره عمار برای نخستین بار در استان زنجان در سینما مردم در حال اکران است.

وی با بیان اینکه شش فیلم این جشنواره دوشنبه ها اکران شده است، افزود: از این هفته اکران فیلم ها به پنج شنبه موکول می شود.

این مسئول با اشاره به اکران فیلم های "متولد اروشلیم"، "امدی-ه"،"بانو"، داستان پاستورنی در قالب جشنواره فیلم عمار، خاطرنشان کرد: همه فیلم های جشنواره عمار در زنجان اکران می شود.

 مسئول اکران فیلم های جشنواره عمار در زنجان با بیان اینکه در صورت درخواست مدارس و مراکز فرهنگی این فیلم ها در مدارس نیز اکران می شود، ادامه داد: تاکنون استقبال خوبی از فیلم های جشنواره شده است.

زهرا تیموری از اکران فیلم پرواز ممنوع در شهرستان های استان خبرداد و گفت: امسال از زنجان در جشنواره فیلم عمار شرکت کننده ای نبودند.

وی گفت: در شهرستان ها هنوز سینما مردم راه اندازی نشده است که در صورت راه اندازی این فیلم ها در شهرستان ها نیز اکران می شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565886
ارسال نظر
نظرات