شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:53 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565960
از دوم تا چهارم بهمن‌ماه صورت می‌گیرد

برگزاری نخستین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال در کرمانشاه

برگزاری نخستین رویداد بزرگ تولید محتوای دیجیتال در کرمانشاه
مسئول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه از برگزاری نخستین دوره تولید محتوای دیجیتال در این استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام محمدحسن عامری‌فر در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: اولین رویداد رقابتی تولید محتوای دیجیتال با حضور گروه‌های تولید محتوا در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این رویداد بزرگ را تحقق ایجاد نهضت تولید محتوای بومی دیجیتال و شکستن حصر تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن به عنوان یکی از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال را از دیگر اهداف برگزاری این رویداد برشمرد.

حجت‌الاسلام عامری‌فر با بیان اینکه برای نخستین بار است که چنین رویدادی در این سطح و با این محتوا در استان برگزار می‌شود، افزود: این رویداد از صبح روز چهارشنبه دوم بهمن‌ماه آغاز و به مدت ۴۸ ساعت به صورت حضوری ادامه دارد.

وی بیان داشت: شرکت‌کنندگان در سه حوزه پویانمایی، بازی و نرم‌افزارهای ویژه تلفن همراه با هم به رقابت می‌پردازند.

مسئول مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: موضوع تولیدات در صبح اولین روز این رقابت‌ها اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان در ارتباط با موضوع رویداد به تولید محتوا می‌پردازند.

حجت‌الاسلام عامری‌فر تصریح کرد: برگزیدگان رویدادهای استانی مجوز حضور در رویداد کشوری که در اسفندماه سال جاری در پایتخت برگزار خواهد شد را پیدا خواهند کرد.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1565960
ارسال نظر
نظرات