شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565969

پرواز بجنورد در گرگان نشست!

مسئول روابط عمومی فرودگاه بجنورد از فرود آمدن پرواز تهران به بجنورد در فرودگاه گرگان خبر داد و گفت: علت این اتفاق شرایط نامساعد جوی بجنورد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرشاد ساکنی با اشاره به پرواز تهران به بجنورد اظهار کرد: این پرواز که قرار بود ساعت 12 امروز ظهر تهران را از فرودگاه مهرآباد به مقصد فرودگاه بجنورد ترک کند، به علت بدی آب و هوا و شرایط جوی با دو ساعت تاخیر پرواز کرد.

 وی در ادامه با اشاره به سرما و دمای پایین هوای بجنورد گفت: به علت سرما و همچنین شرایط نامساعد جوی برای فرود این پرواز، با تصمیم کادر پروازی، هواپیمای تهران به بجنورد، در میانه مسیر در فرودگاه گرگان بر زمین نشست.

مسئول روابط عمومی فرودگاه بجنورد در انتها خاطرنشان کرد: ایرلاین ها وظیفه دارند تا مسافرین را به مقصد برسانند یا به نقطه مبدا بازگردند که در این پرواز مسافرین می توانستند از گرگان به بجنورد را به صورت زمینی طی کنند یا با همین پرواز به تهران بازگردند.

گفتنی است شرکت هواپیمایی آسمان نیز امروز برنامه پروازی روز چهارشنبه خود در مسیر تهران - بجنورد را لغو کرد که دلیل لغو برنامه پروازی در روز چهارشنبه نبود ناوگان پروازی اعلام شده بود.

شرکت هواپیمایی ماهان نیز که پرواز دیروزش به علت شرایط نامساعد جوی موفق به فرود در فرودگاه بجنورد نشده و به تهران بازگشته بود، ۴ پرواز دیگر خود در مسیر تهران - بجنورد را در روزهای پنجشنبه هفته جاری و شنبه، دوشنبه و پنجشنبه هفته آینده لغو کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565969
ارسال نظر
نظرات