شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 21:17 منتشر شده در مورخ: 1398/11/01 شناسه خبر: 1565972
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد

دستگیری مدیرعامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی

دستگیری مدیرعامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری مدیر عامل یک شرکت خصوصی به اتهام کلاهبرداری 18 میلیارد ریالی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار سید محمود میرفیضی اظهار کرد: در پی مراجعه نماینده حقوقی یک شرکت خصوصی به پلیس آگاهی مبنی بر کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از نماینده حقوقی شرکت و شاکی پرونده مشخص شد، مدیر عامل این شرکت خصوصی که به عنوان پیمانکار در یک پروژه عمرانی فعالیت داشته پس از اتمام قرارداد و دریافت طلب شرکت با سوء استفاده از موقعیت شغلی اقدام به کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع به ارزش 18 میلیارد ریال کرده است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم به کلاهبرداری با هماهنگی قضائی، خاطرنشان کرد: وی در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فرد دیگری اقرار کرد.

میرفیضی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم دیگر این پرونده تصریح کرد: متهمان در تحقیقات تکمیلی پلیس به کلاهبرداری از شرکت و پیش خرید یک واحد تجاری با استفاده از وجه مورد نظر اعتراف کردند که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، عدم کنترل و نظارت بر فرایند های مالی شرکت ها و عدم اشراف و شفاف سازی سهامداران شرکت را از جمله عوامل بروز جرایم مالی در برخی شرکت های خصوصی عنوان و بر نظارت بیشتر در این حوزه تاکید کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1565972
ارسال نظر
نظرات