شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:08 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1566045
رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان:

تردد در همه محورهای استان زنجان امکانپذیر است

تردد در همه محورهای استان زنجان امکانپذیر است
رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: در حال حاضر تردد در همه محورهای استان زنجان در جریان است و مشکلی برای تردد وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد محمدی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: در حال حاضر بارش پراکنده برف در همه محورهای استان زنجان گزارش شده است و برخی محورها نیز به دلیل بارش روزهای گذشته لغزنده است.

وی با بیان اینکه در محورهای کوهستانی بارش برف شدت بیشتری دارد، خاطرنشان کرد: در برخی محورها نیز بارش‌ها به صورت خیلی پراکنده گزارش شده است.

این مسئول بیان داشت: در حال حاضر همه محورهای استان باز بوده و تردد در این محورها ادامه دارد و راه مسدودی گزارش نشده است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان یادآور شد: با توجه به قرار گرفتن در فصل بارش و احتمال بسته شدن معابر ضروری است رانندگان قبل از سفر از وضعیت راه‌ها اطلاعات لازم را کسب کنند.

محمدی تصریح کرد: سامانه 1816 راهداری استان زنجان به‌منظور آگاهی هموطنان از وضعیت جاده‌های استان زنجان فعال است.

وی با بیان اینکه سامانه موبایلی 141 نیز به همین منظور تامین شده است، تصریح کرد: ضروری است هموطنان قبل از سفر مدیریت و برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

این مسئول داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را توصیه همیشگی برای هموطنان در روزها برفی و زمستانی پیشنهاد کرد و گفت: ممکن است در ابتدای سفر بارش کم باشد اما با افزایش میزان بارش مشکلاتی برای هموطنان به وجود آید.

وی برضرورت داشتن چراغ‌های مه‌شکن در سفر به جاده‌های کوهستانی تاکید کرد و گفت: مدیریت سفر می‌تواند از مشکلات جلوگیری کرده و سفر خوبی را رقم بزند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1566045
ارسال نظر
نظرات