شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1566077

آغاز اولین رویداد تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی در اراک

آغاز اولین رویداد تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی در اراک
همزمان با سراسر کشور از دقایقی پیش اولین رویدادتولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی در اراک آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ اولین رویداد تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی همزمان با ۳۱ استان کشور و به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح الله ویژه گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر در سالن ورزشی ستاد سپاه روح الله در اراک آغاز شد.

 در رویداد رقابتی ۸ تیم از شهرستان‌های استان در سه رشته اپ، گیم و انیمیشن به صورت ۴۸ ساعته با یکدیگر رقابت می‌کنند و سه تیم منتخب هیات داوران در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.

 برترین‌های هر بخش ضمن کسب جوایز ارزنده، به عنوان نماینده استان مجوز حضور در دومین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج را دریافت می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت جوانان و نوجوانان انقلابی است

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروز دشمن با امپراطوری های رسانه ای به دنبال ضربه زدن به انقلاب است گفت: شکست هیمنه رسانه ای دشمنان مهمترین رسالت امروز جوانان و نوجوانان انقلابی است.

سرهنگ پاسدار محمد گودرزی مقدم معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی صبح امروز در مراسم افتتاحیه اولین گردهمایی فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی که در سالن ورزشی ستاد سپاه روح الله در حال برگزاری است؛گفت: امروز در یک جنگ نابرابر با دشمن که بیشتر در حوزه جنگ نرم و فضای مجازی متمرکز شده، قرار گرفتیم و دشمن از همه توان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی پای کار آمده است.

وی افزود:اهمیت فضای مجازی به اندازه ای است که مقام معظم رهبری بارها بر روی آن تاکید داشته اند و فرموده اند با خلاقیت و ابتکار عمل باید این تهدید را به فرصت برای جوانان تبدیل کرد.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در طول این چهل سال، بیان کرد: ۳ تهدید بزرگ جنگ سخت، نیمه سخت و نرم امروز توسط دشمنان برای انقلاب اسلامی مطرح است که در جنگ سخت سرداران و فرماندهان همچون حاج قاسم سلیمانی در این چهل سال توانسته اند سایه جنگ را از کشور دور کنند، در جنگ نیمه سخت هم سایه آن توسط بسیجیان جان بر کف دور شده است و امروز جوانان انقلابی در فضای مجازی وظیفه دارند سایه جنگ نرم را از این کشور دور کنند.

وی ادامه داد:در طول چهل سال انقلاب اسلامی دشمنان ملت تمام راهبردها و شگردهای موجود را برای زمین زدن انقلاب به کار گرفته اند که این توطئه ها با هوشمندی مقام معظم رهبری و بصیرت مردم خنثی شده اند.

وی تصریح کرد: با یک تجزیه و تحلیل کلی در مورد ابعاد و راهبردهای دشمنان به این مسئله پی می بریم که دشمن در سه حوزه هسته ای، موشکی و قدرت منطقه ای به دنبال ضربه زدن است.

وی با اشاره به راهبرد جدید دشمن عنوان کرد: دشمن با برجام قصد داشت قدرت هسته ای کشور را از بین ببرد و بعد از آن با برنامه ریزی های برجام های بعدی قدرت موشکی را تضعیف کند و امروز هم با توطئه انگیزی منطقه ای به دنبال مهار قدرت منطقه ای است که باید برای این سه حوزه روشنگری داشته باشیم.

وی افزود: امروز دشمن با امپراطوری های رسانه ای بیش از گذشته فعال شده است که باید هیمنه رسانه ای دشمنان هم در جنگ رسانه ای توسط جوانان شکسته شود و این رسالت مهم جوانان و نوجوانان انقلابی است.

وی خاطر نشان کرد: تشییع و بدرقه باشکوه حاج قاسم دشمن را دچار عجز و ناتوانایی مضاعف کرده که تمام نقشه ها و راهبردهای آنها را به هم ریخته است و بخشی از آن به ایمان و عمل صالح خود سردار سلیمانی بر می گردد که با شهادتشان باعث شدند بسیاری از ملت ها در غم از دست دادن او ناراحت شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1566077
ارسال نظر
نظرات