شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:04 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1566113

بازنشستگان همچنان در راس مدیریت هلدینگ آتیه صبا جولان می‌دهند

ابراهیم رضائی بابادی سرپرست هلدینگ آتیه صبا و علیمحمد علیخان‌زاده رئیس هیات مدیره هلدینگ آتیه صبا هر دو با بیش از ۳۷ سال سابقه،میز مدیریت خود را رها نکرده و گویا قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بخشنامه شماره 543420 سازمان اداری و استخدامی کشور در مورد ایشان قابلیت اجرا ندارد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سایت ایران خبر به نقل از کانال تلگرامی مجمع اصولگرایی نوین مدعی شد: ابراهیم رضائی بابادی سرپرست هلدینگ آتیه صبا، یکی از زیر مجموعه های صندوق بازنشستگی کشوری،  متولد ۱۳۳۳ -۶۶سال- علی‌محمد علیخان‌زاده رئیس هیات مدیره هلدینگ آتیه صبا متولد۱۳۳٣ -۶۶ ساله- از دوستان قدیمی و هر دو با بیش از ۳۷ سال سابقه بر اساس بخشنامه 543420 مورخ ۹۸/۹/۲۵ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بازنشسته هستند لیکن همچنان میز مدیریت خود را رها نکرده و گویا قانون منع بکارگیری بازنشستگان و بخشنامه ذیل در مورد ایشان قابلیت اجرا ندارد!


بنابر گزارش ایران خبر، علیمحمد علیخان‌زاده که در ابتدای سال جاری بعنوان دومین نجومی‌بگیر با میانگین ماهانه ۵۵ میلیون‌تومان دریافتی حتی نام وی در صدا و سیما نیز پخش شد اخیرا ۸۶ میلیون تومان دیگر دریافت کرده است! 

 


ابراهیم رضایی بابادی، استانداراسبق کرمانشاه سومین استانداری بود که صابون تغییرات وزارت کشور دولت روحانی بر تنش کشیده شد. برکناری ابراهیم رضایی بابادی استاندار اسبق کرمانشاه ماجرای مفصلی دارد ، از  جمله هفته نامه صدا در این باره اعلام کرد وزارت کشور  به یک ارزیابی منفی از عملکرد استاندار اسبق کرمانشاه رسیده بود.

 آنچه موجب شد تا علاوه بر اصلاح طلبان، چهره های مذهبی و روحانیون استان نیز خواهان برکناری او شوند شوخی ای بود که رضایی بابادی در یک مراسم رسمی با روحانیون مطرح کرد. تا آنجا که حتی کار به تجمع طلاب و روحانیون کشید. رضایی بابادی اگرچه بعد از این ماجرا به دیدار نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه رفت و عذرخواهی کرد اما این موجب نشد تا معترضین خواستار برکناری او نشوند.


فایل صوتی سخنان او ابتدا در وبسایت مرصاد منتشر شد این وبسایت عنوان کرده بود که سخنان استاندار کرمانشاه، "تکرار یک جمله سخیف و البته منسوخ" است که در "معدودی از افراد منتسب به طبقات فرهنگی پایین جامعه رواج داشته است". این سخنان استاندار کرمانشاه بیش از همه مورد اعتراض روحانیون استان قرار گرفت. از جمله محمد جواد مهری، رئیس مجمع نمایندگان استان نامه‌ای خطاب به وزیر کشور نوشت و خواستار عزل و دادگاهی رضایی بابادی شد. چندین امام جمعه از جمله امامان جمعه قصرشیرین، سنقر و کلیایی، اسلام آباد غرب، گیلان غرب، سرپل ذهاب نیز اعتراض کرده و خواستار عذرخواهی استاندار و برخورد با او شدند.

همه این اتفاقات کافی بود تا بی آنکه خبری از استعفای رضایی بابادی منتشر شود، اسدالله رازانی چهره ای که پیش از این مسئولیت معاونت صندوق توسعه ملی را بر عهده داشت به عنوان استاندار جدید کرمانشاه معرفی شود. به دنبال معرفی یکباره رازانی به عنوان استاندار جدید کرمانشاه تنها توضیحی که از سوی وزارت کشور درباره برکناری رضایی بابادی عنوان شد سخنان امیری سخنگوی وقت وزارت کشور بود که علت تغییر استانداروقت کرمانشاه را سکونت خانواده وی در تهران عنوان کرد. حسینعلی امیری گفته بود: وزارت کشور همواره ارزیابی هایی از استانداران و فرمانداران سراسر کشور انجام می دهد و در جمع بندی های صورت گرفته با توجه به اینکه خانواده آقای بابادی استاندار سابق کرمانشاه در تهران سکونت داشتند تصمیم بر این شد که این تغییر صورت گیرد.
 

انتهای پیام/

 

 

https://www.dana.ir/1566113
ارسال نظر
نظرات