شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1566145
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان

بسیج کاستی های فضای مجازی را برطرف می کند/ اینترنت بستری مناسب برای انتقال پیام های انقلاب و کلید واژه های بیانیه گام دوم

بسیج کاستی های فضای مجازی را برطرف می کند/ اینترنت بستری مناسب برای انتقال پیام های انقلاب و کلید واژه های بیانیه گام دوم
علی زینی وند گفت: خوشبختانه بار دیگر بسیج مثل همه عرصه ها که خلاها و کاستی ها را پوشش می دهد، این بار نیز در قالب یک رویداد مهم کشوری قرار است تا یک خلاء مهم و جدی در عرصه فضای مجازی را پوشش دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی زینی وند در حاشیه برگزاری اولین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: نخبگان بسیجی با توجه به تاکیدات و فرامین مقام معظم رهبری وارد عرصه شده اند که این اتفاق مبارکی است.

وی افزود: امروز صحنه تقابل قدرت ها با نظام اسلامی ما عوض شده و بزرگترین نقشه ای که آنان برای رویارویی و تقابل با ما دارند، وارد کردن خدشه به عقاید و هویت زدایی از جوانان است.

زینی وند تاکید کرد: دشمن تمام تمرکز خود را بر روی تقویت امپراطوری‌های خبری و برنامه‌ ریزی برای دلسرد کردن جوانان از آرمان‌ها و اهداف انقلاب گذاشته و می کوشد تا به واسطه فضای مجازی بین هویت واقعی جوانان و هویت انقلابی، اسلامی و ایرانی آنان فاصله بیندازد.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار گفت: متاسفانه دشمن در زمینه فضای مجازی به دلیل غفلت هایی که داشتیم توانسته تاثیراتی هم بگذارد و با تزریق اطلاعات غلط از خارج از کشور، اندکی جوانان را نسبت به آرمان‌ها و اهداف انقلاب دچار تردید کند.

وی تاکید کرد: تولید محتوای خوب در فضای مجازی می تواند این نقشه دشمنان را خنثی کند و در این بین کسی پیروز است که در کوتاه ترین زمان، جذاب ترین پیام را به مخاطب انتقال دهد.

زینی وند با اشاره به ظرفیت بالای کشور در حوزه تولید محتوای با کیفیت، فضای مجازی را بستری مناسب برای انتقال پیام های انقلاب و کلید واژه های بیانیه گام دوم به مخاطب دانست و خاطرنشان کرد: این رویداد مقدمه ای است برای شروع و درک اهمیت این موضوع و امیدواریم به زودی شاهد رونق بیش از پیش آن باشیم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1566145
ارسال نظر
نظرات