شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 17:22 منتشر شده در مورخ: 1398/11/02 شناسه خبر: 1566238

رونمایی از کتابی که با پیگیری‌های «حاج قاسم سلیمانی» تدوین و چاپ شد

رونمایی از کتابی که با پیگیری‌های «حاج قاسم سلیمانی» تدوین و چاپ شد
مراسم رونمایی از کتاب پاییز پنجاه سالگی انتشارات خط مقدم با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری ساعت 15 پنجشنبه 3 بهمن ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم رونمایی از کتاب پاییز پنجاه سالگی انتشارات خط مقدم با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری ساعت 15 پنجشنبه 3 بهمن ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.

کتاب‌ پاییز پنجاه سالگی از مجموعه کتب خاطرات همسران شهدای مدافع حرم انتشارات خط مقدم، روز پنجشنبه 3 بهمن در سیصدودهمین مراسم شب خاطره، با یاد و خاطره‌ی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و با حضور جمعی از فرماندهان جبهه مقاومت، مسئولان کشوری و لشکری در تالار اندیشه حوزه هنری رونمایی می‌شود.


پاییز پنحاه‌ سالگی به قلم فاطمه بهبودی، روایت همسر شهید مدافع حرم شهید محمد جمالی است. شهید جمالی، از فرماندهان لشکر 41 ثارالله و از همرزمان سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بوده که در 1342 در شهربابک کرمان به دنیا آمد و در آبان 92 در حومه دمشق، شهد شیرین شهادت را نوشید.


این کتاب با عنایت و پیگیری‌های سید شهدای محور مقاومت، حاج قاسم سلیمانی تدوین و توسط انتشارات خط مقدم به چاپ رسیده است.


برنامه شب خاطره و رونمایی از این کتاب، روز پنجشنبه 3 بهمن از ساعت 15 در تالار اندیشه واقع در خیابان سمیه، نرسیده به حافظ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1566238
ارسال نظر
نظرات