شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 11:56 منتشر شده در مورخ: 1398/11/04 شناسه خبر: 1566372
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی خبر داد

آماده باش 41 تیم امدادی هلال احمر/ مردم در حاشیه رودخانه‌ها نباشند

آماده باش 41 تیم امدادی هلال احمر/ مردم در حاشیه رودخانه‌ها نباشند
شهریاری گفت: با توجه به اعلام شرایط نامساعد جوی ۴۱ تیم امدادی به تعداد ۲۰۸ نفر در ۲۶ پایگاه ثابت و موقت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و آنست(سگ های زنده یاب) در آماده‌باش کامل هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، محمد رحیم شهریاری مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعلام شرایط نامساعد جوی ۴۱ تیم امدادی به تعداد ۲۰۸ نفر در ۲۶ پایگاه ثابت و موقت، پایگاه امداد هوایی، شعب هلال احمر و تیم های واکنش سریع و آنست(سگ های زنده یاب) در آماده‌باش کامل هستند.

وی با بیان این‌که تعداد ۵۲ دستگاه خودروی آمبولانس و نجات برای خدمت رسانی به حادثه دیدگان در پایگاه های امداد و نجات استان مستقر است، افزود: ۴۰ دستگاه خودروی امدادی نیز بعنوان پشتیبان آماده بکارگیری است.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به سیلابی شدن مسیل‌ها از مردم درخواست می‌شود در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها قرار نگیرند و از سفر های غیر ضروری خودداری شود.
 
شهریاری عنوان کرد: رانندگان با توجه به کاهش دید و لغزندگی سطح جاده ضمن همراه داشتن وسایل ایمنی و تجهیزات زمستانی از داشتن زنجیر چرخ و سوخت کافی بخصوص در نقاط کوهستانی اطمینان حاصل کنند.
 
وی با بیان این‌که مرکز ۱۱۲ بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به حوادث احتمالی است، گفت: هم‌ استانی‌ها در صورت بروز حادثه ضمن حفظ خونسردی با این مرکز تماس گرفته یا به نزدیکترین پایگاه امدادی هلال احمر مراجعه کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1566372
ارسال نظر
نظرات