شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:28 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566433
همزمان با برگزاری رقابت 48 ساعته بسیج در سراسر کشور؛

برخی مسئولان از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج به صورت آنلاین بازدید کردند

برخی مسئولان از رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج به صورت آنلاین بازدید کردند
همزمان با برگزاری رویداد بزرگ تولید محتوا فضای مجازی بسیج در سراسر کشور، مانیتورینگ این رویداد در مرکز کنترل و مانیتورینگ در حال انجام است که برخی از مقامات و مسئولان کشوری به صورت آنلاین از این رویداد 48 بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سراسر کشور با حضور صدها گروه از تولیدکنندگان محتوای دیجیتال به طور همزمان در ۳۱ استان کشور  از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه دوم بهمن ماه آغاز به کار کرد.

این رویداد 48 ساعته تولید محتوا همزمان در مراکز استان های سراسر کشور با حضور مسئولان استانی در حال برگزاری است که به گفته مسلم معین، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج، 1500 نفر در قالب 500 تیم تخصصی در سه حوزه نرم افزار، بازی و انیمیشن به تولید محتوای تخصصی در یک موضوع مشخص طی مدت 48 ساعت اقدام می کنند.

سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در محل برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در کرمان نیز از روند فعالیت تیم های تولید محتوا در این رویداد بازدید و با شرکت کنندگان در این رویداد گفتگو کرد.

همزمان با برگزاری رویداد بزرگ 48 ساعته تولید محتوا فضای مجازی بسیج در سراسر کشور، رصد این رویداد در مقر کنترل و مانیتورینگ در حال انجام است که برخی از مقامات و مسئولان فضای مجازی کشور در حال بازدید آنلاین از این رویداد هستند.

در همین راستا ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی، سردار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح، سردار محمدحسین سپهر،جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار حسین نجات، معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه، حمیدرضا زندی، مدیرکل فضای مجازی معاونت استان‌های سازمان صداوسیما، سردار عبدالرضا آزادی معاونت فرهنگی بسیج و انوری، مسئول سایبری ستاد کل نیروهای مسلح، امیر خوراکیان، معاون محتوای مرکز ملی فضای مجازی کشور، منصور امینی مدیر سازمان رسانه ای سراج، مسعود بصیری، مسئول بسیج رسانه، سردار حمیدرضا تقی زاده مدیرعامل بنیاد تعاون سازمان بسیج، محمد شجاعیان مدیرعامل خبرگزاری مهر؛ نجف زاده مسئول فاوای بنیاد تعاون سازمان بسیج از این مرکز بازدید کردند.

رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سراسر کشور در ساعت 9 صبح روز جمعه به پایان خواهد رسید و پس از آن در مراسم اختتامیه این رویداد به نفرات و گروه های برگزیده در سه حوزه نرم افزار، بازی و انیمیشن جوایزی اهدا می‌شود.

انتهای پیام/ط

 

 

https://www.dana.ir/1566433
ارسال نظر
نظرات