شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566441
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

توجه به کیفیت محتوا در شرایط جنگ نرم از اهمیت بسیاری برخوردار است

توجه به کیفیت محتوا در شرایط جنگ نرم از اهمیت بسیاری برخوردار است
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: در جنگ نرم کیفیت محتوا بسیار مهم است که در همین راستا نیز اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج در استان مرکزی همزمان با دیگر استان های کشور در حال برگزاری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب سردار پاسدار محسن کریمی در حاشیه بازدید از اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان بسیج استان مرکزی که به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح‌الله در حال برگزاری است: اهمیت فضای مجازی در جنگ نرم امروز باید بیش از گذشته موردتوجه مردم و مسئولین باشد.

کریمی اظهار کرد: امروزه فضای مجازی به دلیل برخورداری از ویژگی‌هایی همچون حضور اکثر آحاد جامعه، بیش از حوزه های دیگر به عرصه جنگ نرم بدل شده است.

وی ادامه داد: دشمن در این فضا تلاشی سازمان یافته و گسترده به منظور استحاله هویتی جامعه ایرانی و نظام اسلامی را از ده های گذشته آغاز کرده که از شتاب فزاینده ای نیز برخوردار است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: در جنگ نرم کیفیت محتوا بسیار مهم است که در همین راستا نیز اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج در استان مرکزی همزمان با دیگر استان های کشور در حال برگزاری است.

 وی اضافه کرد: این رویداد ۴۸ ساعته فرصتی است تا ضمن اینکه شرکت کنندگان در یک فضای دوستانه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند از راهنمایی‌های تیم داوری بهره گرفته و به رشد و پویایی برسند.

وی خاطرنشان کرد: به غیر از ارتقاء و رشد توانمندی های فنی و خلاقانه بسیجیان که در این رویداد مدنظر است، نهضت تولید محتوا را نیز شاهد خواهیم بود که در نهایت برترین های هر حوزه به مرحله کشوری اعزام خواهند شد و ضمن حمایت از آثار تولیدی فاخر مراحل تجاری سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج نیز انجام خواهد شد.

این رویداد رسما از صبح روز چهارشنبه ۲ بهمن ماه با رمز یا فاطمه الزهرا(س) و گرامیداشت یاد سیدالشهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی آغاز و صبح جمعه ساعت ۸ نیز به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1566441
ارسال نظر
نظرات