شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 15:44 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566442
رئیس پارک علم و فناوری مرکزی:

با افتخار از تولیدات فضای مجازی بسیح حمایت می کنیم

با افتخار از تولیدات فضای مجازی بسیح حمایت می کنیم
رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: با کمال میل و افتخار، آمادگی خود را در راستای حمایت از تولیدات فضای مجازی اعلام می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب محمد رفیعی رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی امروز در بازدید از اولین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی؛ با تقدیر از تولید محتوای انجام شده در این حوزه و تاکید بر پتانسیل های بسیار خوب موجود در این فضا، گفت: خوشبختانه یکی از سیاست‌های اصلی پارک علم و فناوری، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت علوم، تربیت واحدهای فناوری است که در حیطه فضای مجازی یا روال های به روز مانند بلاک چین در حال کار هستند.

رفیعی افزود: با کمال میل و افتخار آمادگی خود را در راستای حمایت و ارائه تسهیلاتی چون مشاوره و مربیگری و هم آموزش هایی که بعضی از افراد برای آشنا شدن با فضای کسب و کارهایی که به شکل جدید در حیطه فضای مجازی تعریف می شود، اعلام می کنیم.

وی با تاکید بر اینکه سطح افراد حاضر در این رویداد بالا بود، عنوان کرد: به پتانسیل هایی که در چنین مجموعه‌ های فرهنگی مانند بسیج وجود دارد افتخار می کنیم و این بیانگر این مفهوم است که استان مرکزی خاستگاه حداقل یک چهارم مفاخر ایران بوده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1566442
ارسال نظر
نظرات