شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 20:22 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566484
دادستان کل کشور:

مبارزه با فساد راهبرد جدی دستگاه قضا است

مبارزه با فساد راهبرد جدی دستگاه قضا است
حجت الاسلام محمد جعفر منتظری اظهار داشت: نکته ای که مورد تاکید ریاست محترم قوه نیز قرار دارد مبارزه با فساد است و این مسئله یک راهبرد جدی برای دستگاه قضائی هم در دورن خود و هم در سایر دستگاه ها بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد جعفر منتظری درحاشیه دیدار خود با جمعی از فعالان اقتصادی استان یزد در مصاحبه با  خبرنگار یزدرسا گفت: در این دیدار ضمن استماع مشکلات کارآفرینان و فعالان اقتصادی یزد وعده دادیم هر آنچه در حوزه اختیارات ما باشد در راستای حل مشکلات  این عزیران به کارببندیم.

دادستان کل کشور افزود: البته باید یکسری اقدامات بنیادین در حوزه اصلاح نظام بانکی و اصلاح سودهای  بانکی صورت بگیرد که آن را در شورای پول و اعتبار پیگیری خواهیم کرد.

منتظری با بیان اینکه بخشی از مشکلات کارآفرینان در ارتباط با قوه قضائیه و مشکلات قضائی است خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم آن بخش از مشکلات که در حوزه استان وجود دارد از طریق رئیس دادگستری و دادستان  تا برطرف شدن مشکل پیگیری شود  و آنچه نیز مربوط به مرکز وتهران باشد  در آنجا پیگیری های لازم انجام شود.

دادستان کل کشور با بیان اینکه عموم مشکلات کارآفرینان  در حوزه اقتصادی است اظهار داشت: امروز همه مسئولان وظیفه سنگینی  بر دوش دارند و باید در دوره ای که دشمن غدار با تمامی امکانات و توان خود پا به میدان جنگ اقتصادی گذاشته ما نیز در این حوزه همه توان خود را به کار ببندیم و به تولید کنندگان و فعالان اقتصادی کمک کنیم.

 وی درادامه  با اشاره به مشکلات حقوقی کارآفرینان یزدی ابراز داشت: نکته ای که مورد تاکید ریاست محترم قوه نیز قرار دارد مبارزه با فساد است و این مسئله یک راهبرد جدی برای دستگاه قضائی  هم در دورن خود و هم در سایر دستگاه ها بوده  است.

این مقام قضائی ابراز امیدواری کرد تا با همکاری همه نیروهای دستگاه قضا بحث مبارزه با فساد به طور جد دنبال شود.

منتظری در پایان تاکید کرد: قطعا تحول قوه قضائیه باید  از سطح تا ذیل در یک مسیر صورت گیرد تا در حوزه های مختلف اعم از دادسراها، دادگاهها و بخش های گوناگون قوه قضائیه شاهد تحولی شگرف باشیم.

انتهای پیام/

 
https://www.dana.ir/1566484
ارسال نظر
نظرات