شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 22:49 منتشر شده در مورخ: 1398/11/03 شناسه خبر: 1566509
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر زاهدان:

رویداد تولید محتوا ابداعی ویژه از سازمان فضای مجازی بسیج است/ حمایت از تولید تنها منحصر به خرید کالاها نمی‌شود

رویداد تولید محتوا ابداعی ویژه از سازمان فضای مجازی بسیج است/ حمایت از تولید تنها منحصر به خرید کالاها نمی‌شود
غلامحسین نارویی نژاد رویداد تولید محتوا را ابداع ویژه سازمان فضای مجازی بسیج برشمرد و گفت: دیدن این صحنه بی نهایت برای ما امیدوار کننده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زاهدان و سخنگوی خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان از رویداد فعالان فضای مجازی بسیج استان در زاهدان، بازدید و با شرکت کننده گان گفتگو کردند.

غلامحسین نارویی نژاد در این بازدید گفت: این رویداد بزرگ اتفاق بسیار پسندیده و البته مبارکی است که به ابداع سازمان فضای مجازی بسیج کشور برنامه ریزی شد.

وی افزود: در جریان این بازدید، تلاش جوانان مومن، کوشا، خلاق و پرتوانی را دیدیم که هر یک با تخصصی، مسئولیت بخشی از کار را به عهده گرفته بودند و دیدن این صحنه بی نهایت برای ما امیدوار کننده بود.
 


رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زاهدان ادامه داد: شرایط برگزاری این رویداد بزرگ، فوق العاده بود؛ من هم به عنوان عضو و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر، احساس می کنیم که باید خود را در این اتفاق مهم سهیم و در این رویداد مهم در کنار جوانان عزیز استان باشم.

وی در پایان اظهار کرد: آنچه مسلم است این است که دشمن خیر و مصلحت ما را نمی خواهد و برای رسیدن به اهداف شوم خود همواره تلاش می کند تا هجمه هایی را بر علیه کشور در فضای مجازی ایجاد کند.

نارویی نژاد ادامه داد: آنها تلاش خود را در زمینه تخریب و انحراف اذهان عمومی انجام می دهد، اما با این همه، ملت ما زنده و آماده برای هر نوع عکس العملی در برابر دشمن زبون است.
 


حمایت از تولید تنها منحصر به خرید کالاها نمی‌شود
محمود براهویی نژاد، سخنگوی خانه مطبوعات سیستان و بلوچستان نیز رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج یک حرکت بزرگ و در نوع خود جالب توجه دانست و گفت: بسیج یک نیروی مردمی است و توانمندی های بسیاری در وجود خود دارد؛ در این جشنواره نیز دیدیم که جوانانی از بطن جامعه چطور با سازماندهی، ظرفیت و توانمندهای خود را در مسیری مشخص و هدف درست به کار گیرد.

وی افزود: در این میان، آنچه بیشتر توجه ما را به خود جلب می کرد، حضور شرکت کنندگانی از شهرهای مختلف استان بود که مشغول تولید محتوای دیجیتال از قبیل بازی های رایانه ای، انیمیشن، و بازی و نرم افزار و... با مضامین یا کاربردهای بومی بودند.

براهویی نژاد با بیان اینکه تولید محتوا در فضای مجازی یک نیاز اساسی برای کشور ما در این مقطع است، تصریح کرد: تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تولید ملی و حمایت از تولید داخل تنها منحصر به خرید کالاها نمی‌شود.
 


وی ادامه داد: در این شرایطی که ما بیشتر از همیشه مورد هجمه های فرهنگی دشمن قرار گرفته ایم، ضرورت دارد تا در مبحث تولید محتوا تولیداتی بومی و مورد نیاز مردم را متناسب با فرهنگ و ذائقه آنان تولید کنیم و در اختیارشان بگذاریم.

وی اذعان داشت: باید خود را توانمند کنیم و اگر به جوانان اهمیت و ارزش دهیم مطمئنا هیچ چیز غیرممکن نخواهد بود؛ مطمئنا قشر جوان ما بسیار قوی و توانمند است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1566509
ارسال نظر
نظرات