شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:15 منتشر شده در مورخ: 1398/11/04 شناسه خبر: 1566540
مدیرکل صدا و سیمای سیستان وبلوچستان:

انقلاب بزرگ فضای مجازی در بستر بسیج

انقلاب بزرگ فضای مجازی در بستر بسیج
محمود کردستانی در حاشیه بازدید از اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: امروز یک اتفاق مهم و اساسی در حال اتفاق است که ماحصل آن ایجاد انقلاب بزرگ فضای مجازی در بستر سازمان بسیج خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، محمود کردستانی: سیستان و بلوچستان مملو از استعداد های درخشان و متعدد است اما متاسفانه کشف این استعدادها به کندی انجام می‌شود و یا در برخی موارد به هیچ وجه شناخته نمی شوند.

وی تاکید کرد: جای خوشحالی دارد که امروز و در اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج با برنامه‌ریزی صحیح و عملکرد مثبت سازمان فضای مجازی بسیج این استعدادها در حال شناسایی، شکوفا شدن و بکارگیری در مسیر انقلاب هستند.
 


وی ادامه داد: تولیدات شرکت کنندگان در این مدت زمان کوتاه و با تجهیزات اندک نشان‌دهنده این است که هر کدام شان یک استعداد ویژه هستند که باید در مسیر صحیح هدایت و حمایت شوند.

به گفته کردستانی؛ اینکه سازمان بسیج به سراغ جوانان نخبه و پویای فضای مجازی رفته و آنها را تحت حمایت خود قرار داده اقدامی بسیار مبارک می باشد که دقیقا در راستای اهداف بزرگ نظام و انقلاب است.
 


مدیرکل صداوسیمای سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اگر گام دوم انقلاب اسلامی بخواهد در یک زمان و مکان محقق شود قطعا در همین رویداها باید به دنبال آن بود چرا که این جوانان با ظرفیت های نهفته ای که دارند می توانند به آینده و نیازهای اساسی انقلاب پاسخ دهند که‌ حمایت از جوانان نیز جزو توصیه های جدی مقام معظم رهبری  است.
 


انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1566540
ارسال نظر
نظرات