شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:40 منتشر شده در مورخ: 1398/11/04 شناسه خبر: 1566545
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل:

توانمندی در فضای مجازی ضروری است/ رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج قطعا به نفع جامعه است +فیلم

توانمندی در فضای مجازی ضروری است/ رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج قطعا به نفع جامعه است +فیلم
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ابتکار عمل و مهارت در فضای مجازی ضروری است و منجر به پیروزی جوانان ما در شرایط خاص و جنگ روانی دشمن می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار جلیل بابازاده در حاشیه بازدید رویداد تولید محتوای بسیج اردبیل در گفتگو با خبرنگار  سبلان‌ما، اظهار داشت: حضور جوانان یکی از ویژگی قابل تقدیر رویداد تولید محتوای بسیج است که این عزیزان داشته های ذهنی خود در قالب ها متنوع  به جامعه عرضه می کنند.

وی افزود: باید در شرایط خاص در عرصه فضای مجازی به ابتکار عمل، مهارت و توانمندی دست یابیم تا جوانان ما در جنگ روانی دشمن پیروز شوند که لازمه این کار داشتن روحیه آفندی و تهاجمی است و  تنها با  کسب دانش علم وتفکر می توان به این مرحله رسید.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: این رویداد طلیعه مناسبی است که با ابتکار فضای مجازی بسیج به وقوع پیوسته و  رقابت تنگاتنگی که مشاهده می کنیم قطعا برای جامعه و نظام جمهوری اسلامی مفید خواهد بود .

وی تصریح کرد: هر قدمی که در راستای تعالی انقلاب اسلامی برداشته شود  مقدس است و جوانانی که در این رویداد  بصورت فشرده فعالیت می کنند قطعا در پیشبرد اهداف انقلاب موثر بوده و به نتیجه ای مفید خواهند رسید.

سردار بابازاده با تقدیر تشکر از شرکت کنندگان این رویداد تاکید کرد: شهید سلیمانی از اول انقلاب خود را وقف این کشور کرد و ما هم امیدواریم با حرکت های جهادی حس قوی بودن در تمامی عرصه ها مختلف سیاسی ،اجتماعی ، فرهنگی و... را به معرض نمایش بگذاریم .

انتهای پیام/

 

515
  • 465
  • 66
  • رویداد سیستان
  • 61651
  • 645
https://www.dana.ir/1566545
ارسال نظر
نظرات