شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1398/11/04 شناسه خبر: 1566561
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

توجه به تولید آثار فاخر با توجه به فرهنگ ناب ایرانی اسلامی در دستور کار بسیجیان باشد

توجه به تولید آثار فاخر با توجه به فرهنگ ناب ایرانی اسلامی در دستور کار بسیجیان باشد
جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: آنچه که امروز در فضای مجازی برای ما باید اهمیت داشته باشد، تولید آثار فاخر با توجه به فرهنگ ناب ایرانی اسلامی است چراکه متاسفانه در بسیاری از اوقات ما بدون شناخت محتوا تنها به دنبال توزیع محتوا هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محسن گلشن زاده جانشین فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در آیین اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان بسیج استان مرکزی که به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح‌الله برگزار شد، گفت: امروز نیازمند یک انقلاب سوم در فضای مجازی هستیم که باید این موضوع توسط بسیجیان رقم بخورد چراکه بسیجیان در گام دوم انقلاب یک حرکت پیش رونده در فضای مجازی برای تحقق مولفه های گام دوم انقلاب برداشته اند و امیدواریم نتایج این حرکت به زودی تحقق پیدا کند.

گلشن زاده اظهار کرد: با توجه به اینکه بسیج همیشه در طول انقلاب اسلامی نقش آفرین بوده و در صحنه های مختلف از ارزش ها دفاع کرده امروز نیز بسیج باید در فضای مجازی که دشمن در آن متمرکز شده نقش موثری داشته باشد.

وی بیان کرد: امروز  دشمن سه راهبرد کوتاه، میان و بلند مدت، در برابر کاربران فضای مجازی در پیش گرفته،که به صورت شبانه روزی درحال کار و ایجاد عملیات روانی در فضای مجازی است و برای تک تک لحظات ما برنامه دارد و لذا می طلبد که بیشتر در این حوزه فعالیت کنیم.

وی اظهار کرد: آنچه که امروز در فضای مجازی برای ما باید اهمیت داشته، تولید آثار فاخر با توجه به فرهنگ ناب ایرانی اسلامی است چراکه متاسفانه در بسیاری از اوقات ما بدون شناخت محتوا تنها به دنبال توزیع محتوا هستیم.

وی ادامه داد: ایجاد زیرساخت های بومی در فضای مجازی باید اولویت مسئولین باشد چراکه غلبه بر اهداف عملیات روانی دشمن نیازمند داشتن زیرساخت های بومی در فضای مجازی است.

جانشین فرمانده سپاه روح الله تصریح کرد: بسیجیان و نخبگان جامعه باید به دنبال ایجاد فضای مجازی پاک و مقابله با هرگونه تهدیدات دشمن باشند چراکه دشمن از فضای مجازی به عنوان سلاح استفاده می کند و  ما باید فضای واکنش گری را به فضای کنش گری علیه تهاجمات و فضای حمله به نقاط اصلی دشمن تبدیل کنیم که در اینصورت قطعا می توانیم نتایج و بهره بهتری دریافت کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به برکت انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته دستاوردها و ظرفیت های بسیاری کسب کرده ایم که امروز باید آنها را در جهت خودکفایی به کار ببندیم.

مدیر مرکز فضای مجازی سپاه روح الله استان مرکزی: کشف استعدادهای بومی هدف برگزاری اولین رویداد تولیدات محتوای دیجیتال است


مدیر مرکز فضای مجازی سپاه روح الله استان مرکزی، با اشاره به اینکه این رویداد به دنبال کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال است، گفت: در این رویداد ضمن حمایت از  تولیدات فاخر، مراحل تجاری سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج نیز انجام می‌شود که تیم های برتر به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛محمدرضاترابی مدیر مرکز فضای مجازی سپاه روح الله استان مرکزی امروز در آیین اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی بسیج استان مرکزی، گفت: این رویداد به همت مرکز فضای مجازی سپاه روح الله و با حضور هشت تیم‌ تخصصی تولید محتوای دیجیتال شهرستان های مختلف استان از روز چهارشنبه به مدت ۴۸ ساعت برگزار شد.

ترابی اظهار کرد: شرکت کنندگان در این دوره در حوزه‌های پویانمایی شامل انیمیشن کوتاه، استاپ موشن، کمیک موشن، کات اوت، موشن گرافیک و غیره، نرم افزار تلفن همراه شامل اپلیکیشن تحت اندروید و نیز بازی سازی شامل بازی تلفن همراه تحت اندروید به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: به دلیل رقابتی بودن این رویداد، موضوع تولیدات در صبح اولین روز اعلام شد که در حوزه بازی های ویژه تلفن همراه: شهدای مقاومت، ملت مقاومت، در حوزه پویانمایی با موضوع کلید واژه باید قوی باشیم و در حوزه نرم افزار ویژه تلفن همراه با موضوع رونق تولید و اقتصاد مقاومتی انجام شد.

مدیر مرکز فضای مجازی سپاه روح الله استان مرکزی، با اشاره به اینکه این رویداد به دنبال کشف استعدادهای بومی در حوزه‌های مختلف تولیدات دیجیتال است، خاطرنشان کرد: در این رویداد ضمن حمایت از  تولیدات فاخر، مراحل تجاری سازی تولیدات توسط سازمان فضای مجازی بسیج نیز انجام می‌شود که تیم های برتر به عنوان نماینده استان به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.


انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1566561
ارسال نظر
نظرات