شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 19:57 منتشر شده در مورخ: 1398/11/05 شناسه خبر: 1566932
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:

باید در جنگ نرم بصورت تشکیلاتی و تخصصی وارد میدان شد

باید در جنگ نرم بصورت تشکیلاتی و تخصصی وارد میدان شد
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در جنگ نرم به ساماندهی احتیاج داریم و با آشنایی به سبک های حمله دشمن بصورت تخصصی و تشکیلاتی وارد میدان شویم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  سبلان‌ما،  آیت الله سید حسن عاملی عصر امروز در دومین همایش فعالان فضای مجازی استان اردبیل اظهار داشت: دشمن به دو نقطه پناه آورده، جنگ روانی اقتصادی و دراین سالها ایران برای آنها تبدیل به کابوسی شده است.

وی افزود : استکبار در دنیا توانسته رسانه، اقتصاد و نهاد های  بین المللی را به استعمار خود در آورده و با جنگ افروزی در کشورها سلاح های خود را می فروشد.

امام جمعه اردبیل گفت: اگر داخل روضه نخوانند و رجز بخوانند می توان با دشمن مقابله کرد ؛هر چند تحریم ها دارای هزینه است اما به راحتی می توان آنها را دور زد و با سوق دادن پولهای سرگردان به تولید چرخ اقتصاد را گرداند.

وی با اشاره به اینکه دشمن به جنگ روانی بسیار  امید بسته است و در این میدان می خواهد باطل را حق نشان دهد تصریح کرد: در این جنگ به ساماندهی احتیاج داریم و با آشنایی به سبک های حمله دشمن بصورت تخصصی و تشکیلاتی وارد میدان شویم.

آیت الله عاملی با بیان اینکه اگر اصول انقلاب و اسلام را تبین کنیم دنیا مجذوب خواهد شد گفت: در فضای مجازی  دو چیز مهم است یکی فن اداره و دیگری محتوا؛ باید به اذهان عامه و خاصه اشرافیت داشت که در این زمینه فرصت های زیادی در دست داریم.

انتهای پیام/م

https://www.dana.ir/1566932
ارسال نظر
نظرات