شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1398/11/06 شناسه خبر: 1567155

گرانمهر از شهرداری سمنان رفت/ علت کناره‌گیری: مسائل خانوادگی؟

گرانمهر از شهرداری سمنان رفت/ علت کناره‌گیری: مسائل خانوادگی؟
مهیار گرانمهر، معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان استعفا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، مهیار گرانمهر، معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان استعفا کرد.

ابهامات بسیاری پیرامون این استعفا وجود دارد و هنوز دلایل این کناره‌گیری به طور رسمی توسط مسئولان شهرداری اعلام نشده است؛ هرچند مدیر روابط عمومی شهرداری سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت علت کناره‌گیری گرانمهر را پاره‌ای از مسائل خانوادگی عنوان کرده است.

شبکه اطلاع‌رسانی مرآت استان سمنان در روز بیستم اسفندماه سال گذشته نخستین بخش از پرسش‌های 33گانه خود از شورا و شهرداری را پیش روی مخاطبان خود گذاشت. در یکی از پرسش‌های مذکور مطرح شده بود که مطابق قانون، معاون شهردار نمی‌تواند از میان نیروهای قراردادی منصوب شود. بر این اساس این شائبه از ابتدا وجود داشت که انتقال یک کارمند با شرایط مذکور از شهری به شهری دیگر قانونی نیست.

از طرفی چندی قبل دادگاه معاون شهردار برگزار شد و این امر شائبه‌های جدیدی را پیرامون مدیریت گرانمهر در شهرداری سمنان ایجاد کرد. از این گذشته برخی از تصمیمات مرتبط با حقوق کارکنان، نارضایتی‌ها در میان آتش‌نشانان را شدت بخشید و نیروهای آتش‌نشان معاون شهردار را عامل اتخاذ تصمیمات مذکور می‌دانستند.

اینک دو پرسش پیش روی ماست؛ نخست آن که باید دید شهرداری سمنان نتیجه دادگاه پیش‌گفته را به شهروندان اعلام خواهد کرد؟ و دوم، آیا شائبه برکناری به سبب غیرقانونی بودن انتصاب گرانمهر، به طور رسمی مردود اعلام خواهد شد؟

وی، پیش‌تر تحقق بودجه سال گذشته را بالاتر از حد مطلوب عنوان کرده بود؛ این در حالی است که ارقام اعلامی از سوی وی با آن‌چه که منابع رسمی اعلام کرده بودند، فاصله معناداری داشت.

گرانمهر در حالی رقم تحقق بودجه 97 را 75 درصد اعلام کرده بود که منابع رسمی، از تحقق 57 درصدی بودجه سال گذشته خبر داده‌اند.

معاون پرحاشیه شهرداری در حالی از سمت خود کناره‌گیری کرد که پرسش‌‌های پرشمار رسانه‌ها و افکار عمومی در خصوص بودجه و مسائل مالی شهرداری سمنان همچنان بی‌پاسخ مانده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1567155
ارسال نظر
نظرات