شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1398/11/10 شناسه خبر: 1568021
امام جمعه بوکان:

فلسطین جزء لاینفک جهان اسلام است/ معامله قرن هرگز محقق نمی‌شود

فلسطین جزء لاینفک جهان اسلام است/ معامله قرن هرگز محقق نمی‌شود
امام جمعه بوکان گفت: معامله قرن معاهده ای کاملا شکست خورده است زیرا فلسطین و قدس شریف جز لاینفک جهان اسلام هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ماموستا ملاعباس احمدی در گفتگو با کانی پرس، با اشاره به رونمایی ترامپ از معامله قرن، عنوان کرد: معامله قرن معاهده ای کاملا شکست خورده است زیرا فلسطین و قدس شریف جزء لاینفک جهان اسلام اند.

وی ادامه داد: امریکا و رژیم کودک کش صیهونیستی با امضاء این تفاهم نامه عملا و ناخوداگاه سبب نزدیکی و وحدت امت های اسلامی خواهد شد.

امام جمعه بوکان، تصریح کرد: در اینده ای بسیار نزدیک وعده الهی با وحدت جهان اسلام برای مقابله با کفر و زورگویی محقق خواهد شد و آن روز روزی خواهد بود که تمام سرزمین مقدس فلسطین و قبله اول مسلمین (قدس شریف) به آغوش ملت های اسلامی باز خواهد گشت.

وی، عنوان کرد: جای بسی تاسف است که سران مرتجع چند کشور عربی تنها به خاطر خنده ترامپ با چنین معاهده ننگینی که عملا قدس را از جهان اسلام جدا می کند موافقت کردند.

ماموستا احمدی، ادامه داد: البته خیانت های رهبران جهان عرب بویژه چند کشور مرتجع منطقه به اسلام تنها به حمایت از این معاهده ننگین برنمی گردد و آنها سالیان بسیاری است هم پیمان با امریکا و رژیم کودک کش صیهونیستی در حال خیانت به اسلام و امت های مسلمان جهان اند.

وی، افزود: با نگاهی به آیات قران کریم و همچنین حوادث چند ماه گذشته قطعا این معاهده ننگین ناخواسته سبب ایجاد جبهه گسترده مقاومت همه امت های اسلامی علیه استکبار جهانی خواهد شد.

امام جمعه بوکان، خاطر نشان کرد: قدس و فلسطین جزء لاینفک سرزمین های اسلامی هستند و هیچگاه از امت اسلامی جدا نخواهند شد.

وی، در پایان گفت: مردم فلسطین سال های بیشماری است در خط مقدم محور مقاومت در برابر رژیم کودک کش اسرائیل قرار داردند و هزاران شهید را نیز تقدیم حفاظت از قدس شریف کردند حال روا نیست در این شرایط مردم کشورهای اسلامی فقط نزاره گر این حوادث تلخ باشند و لازم است با وحدت کلمه برای آزادی و بازگرداندن قدس شریف به جهان اسلام اقدامات عملی را انجام دهند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568021
ارسال نظر
نظرات