شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 16:09 منتشر شده در مورخ: 1398/11/10 شناسه خبر: 1568152
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌غربی عنوان کرد؛

ساخت ۱۴ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی در صداوسیمای آذربایجان‌غربی/ ۲۶۵ پروژه آماده افتتاح در سراسر استان داریم

ساخت ۱۴ هزار دقیقه برنامه انتخاباتی در صداوسیمای آذربایجان‌غربی/ ۲۶۵ پروژه آماده افتتاح در سراسر استان داریم
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌غربی، از ساخت بیش از ۱۴ هزار دقیقه برنامه با محوریت انتخابات مجلس در این سازمان خبر داد و گفت: این میزان برنامه شامل ۷۹۳۰ دقیقه برنامه در بخش صدا و ۶۲۲۰ دقیقه برنامه در بخش سیما است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، مسعود مجرد صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استانی، اظهار داشت: دوره کنونی در کشور را می‌توان با تعبیر «جنگ هیبریدی» نام برد که رسانه‌ها در این میدان نقش اساسی برای برخورد با تحریکات دشمن و نیز تلاش‌ها برای نارضایتی مردم دارند.

وی، افزود: دشمن از هیچ تلاشی در زمینه ناامیدسازی مردم و مایوس سازی مردم عقب نمی‌نشیند و از هر روشی برای ناامن سازی کشور استفاده می‌کند، در این زمینه باید توجه رسانه‌ها به اقدامات امیدوارکننده مسئولان نظام باشد.

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات باشکوه زمینه‌ساز مهجوریت دشمنان خواهد بود، از آمادگی این سازمان برای استقبال از ایام انتخابات خبر داد و گفت: صداوسیما با رویکرد برگزاری باشکوه اولین دوره انتخابات در چهل ساله دوم انقلاب اسلامی، تعامل مناسب با قوای ۳گانه و دستگاه‌های دخیل در برگزاری انتخابات، روشنگری برای انتخاب اصلح و نیز تبیین شرایط نماینده اصلح برای مردم به استقبال ایام انتخابات رفته و با تولید برنامه‌های متنوع در بخش‌های صدا و سیما تلاش خود را در این راستا انجام می‌دهد.

وی، ابراز داشت: برنامه‌های انتخاباتی در صداوسیما از آبان ماه آغاز شده و در این مدت در بخش سیما، ۲۶۰۰ دقیقه برنامه تولید شده و پیش‌بینی ما برای این بخش، تولید ۶۲۲۰ دقیقه برنامه تا ایام انتخابات است. از جمله مهم‌ترین برنامه‌های تولیدی در سیمای مرکز استان می‌توان به «فردای بهتر» و «نسل انقلاب» اشاره کرد که به تبیین و تشریح شرایط نمایندگی و انتخاب اصلح می‌پردازند.

مجرد، ادامه داد: همچنین در بخش صدا، تاکنون ۳۸۹۰ دقیقه برنامه تولید شده و پیش‌بینی برای تولید ۴۱۷۵ دقیقه تا ایام انتخابات داریم.

وی، عنوان کرد: همچنین در بخش صدا، میان‌برنامه‌هایی در نظر گرفته شده که نظرات مردمی در زمینه انتخابات و نیز ارائه راهکار شناخت نمایندگان اصلح را انجام می‌دهند.

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌غربی، مجموع اقدامات این سازمان برای ایام انتخابات را بیش از ۱۴ هزار دقیقه دانست و از آمادگی تمام نیروها و عوامل برای پوشش مطلوب انتخاباتی خبر داد.

وی، همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به عملکرد معاونت‌های مختلف مرکز، گفت: تهیه و تولید مستندهای خبری، گفتگوی ویژه خبری، ارائه مطالبات واقعی مردم به مسئولان، تولید بسته‌های ویژه خبری با محوریت دهه فجر و انتخابات، ارائه تحلیل‌ها و اخبار به مدیران و مسئولان مربوطه و نیز استفاده از پتانسیل‌های شهرستانی برای استخراج مطالبات مردمی در دستور کار معاونت خبر واحد قرار دارد تا به این ترتیب زمینه برای داشتن انتخابات مطلوب فراهم شود.

مجرد، از تولید ۱۸ قطعه موسیقی در طول سال‌جاری توسط صداوسیمای آذربایجان‌غربی خبر داد و بیان داشت: تعهد ما تولید ۱۵ قطعه بود که تاکنون ۱۸ مورد تولید شده و در این زمینه بیشتر توجهمان موضوعات اثرگذار انقلابی و نیز فولکلور استان بوده است.

وی، خاطرنشان کرد: تولید قطعه موسیقی با محوریت سردار سلیمانی هم در مراحل پایانی قرار دارد و در آینده نزدیک از آن رونمایی خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان‌غربی، انجام نظرسنجی‌های مختلف در ایام سال را از اقدامات اثرگذار صداوسیما عنوان کرد و گفت: نتایج این نظرسنجی‌ها در اختیار مسئولان مربوطه قرار داده می‌شود و بر اساس آن در تولیدات محتوایی اولویت‌بندی می‌کنیم.

وی، در زمینه تلاش‌های صداوسیما در ایام شهادت سردار سلیمانی، ابراز داشت: در این مدت ۳ هفته از شهادت سردار، بیش از ۴ هزار دقیقه تولید داشته‌ایم که در راستای زنده نگه داشتن یاد و نام ایشان و نیز پوشش برنامه‌های مختلف از تشییع پیکر در استان‌های مختلف و نیز عراق تا برنامه‌های اجرایی در استان بوده است.

مجرد، با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۶۵ پروژه جهت افتتاح در سطح استان وجود دارد، از آمادگی برای افتتاح آن‌ها با حضور مسئولان کشوری خبر داد و تصریح کرد: میزان بودجه این پروژه ها ۳۴ میلیارد تومان است که در بخش روستایی تا حد زیادی آغاز به فعالیت کرده‌اند و آیین افتتاح رسمی آن‌ها با حضور مقامات ارشد انجام می‌شود.

وی، از توجه به قومیت‌های مختلف در صداوسیمای آذربایجان‌غربی نیز خبر داد و گفت: خوشبختانه با توجه به وجود اقلیت‌ها دینی و نیز قومیت‌های مختلف در استان، برنامه‌های با زبان محلی در این بخش تقسیم شده و به نسبت مناسب توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568152
ارسال نظر
نظرات