شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1398/11/12 شناسه خبر: 1568419
در سایه نظارت ناکافی متولیان رخ می‌دهد؛

فعالیت انتخاباتی در مجموعه شهرداری؛ از محیط حقیقی تا فضای مجازی!

فعالیت انتخاباتی در مجموعه شهرداری؛ از محیط حقیقی تا فضای مجازی!
تبلیغ علنی و مستقیم کاندیداهای انتخابات مجلس در کانال اطلاع‌رسانی روابط عمومی شهرداری ارومیه در سایه عدم نظارت کافی از سوی دستگاه‌های مسئول به امری عادی تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، کانال اطلاع‌رسانی شهرداری ارومیه که توسط مدیر و نیروهای روابط عمومی این مجموعه هدایت می‌شود، به رسانه‌ای تبلیغاتی تبدیل شده و از چندی پیش روند تبلیغ یکی از کاندیداهای انتخابات مجس را در پیش گرفته است.

با توجه به مطالب درج شده در کانال، به خوبی روشن است که مسیر تبلیغات انتخاباتی مجموعه شهرداری با اولویت فضای مجازی شروع شده و در حال حرکت به سمت فضای حقیقی است.

در دوره قبلی انتخابات مجلس، شخص شهردار ارومیه با حضور و سخنرانی در ستاد تبلیغاتی و جلسات انتخاباتی یکی از نامزدهای آن روزها، حمایت علنی از وی را در دستور کار مجموعه خود قرار داد و زمینه‌ساز نمایندگی آن نامزد شد.

اکنون و در این دوره هم شاهد فعالیت علنی در کانال روابط عمومی شهرداری ارومیه به نفع همان نماینده دوره فعلی و کاندیدای دوره آتی هستیم.

هرچند همین حمایت علنی از کاندیدای خاص از لحاظ قانونی و شرعی اشکال دارد، اما این امر تا حدی پیش رفته که به تخریب سایر کاندیداها انجامیده و به توهین و تخریب نامزدهای رقیب آن کاندیدای خاص توسط کانال شهرداری ارومیه رسیده است.

گویا نه تنها اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به عنوان مجموعه بالادستی شهرداری با این حرکت مجموعه مشکلی ندارند، بلکه حتی دستگاه‌های نظارتی هم سکوت را به تذکر یا برخورد با تخلفات اداری شهرداری ارومیه ترجیح داده‌اند.

انتهای پیام/

  • شهرداری
  • شهرداری
https://www.dana.ir/1568419
ارسال نظر
نظرات