شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 12:02 منتشر شده در مورخ: 1398/11/12 شناسه خبر: 1568473
استاندار گیلان:

رویکرد اشتغال، محور کاربردی دهه فجر امسال است

رویکرد اشتغال، محور کاربردی دهه فجر امسال است
استاندار گیلان گفت: رویکرد توجه به اشتغال یکی از موضوعات محوری دهه فجر امسال است و میزان پروژه های محقق شده نسبت به سال گذشته رشد مثبت داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، ارسلان زارع صبح امروز در مراسم بزرگداشت یوم الله ۲۲بهمن و سالروز ورود بنیان گذار کبیر انقلاب به میهن اسلامی در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه آرامش، امنیت و اقتدار کشور مرهون مجاهدت ها، ایثارگری و فداکاری های شهدای سرافراز ملت ایران از پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است اظهار کرد: انقلاب اسلامی به همگان آموخت ملت ایران با وحدت کلمه و پیروی از ولایت فقیه در حساس ترین ترین مقطع جهانی میتوان با صراحت زبان در مقابل قدرتمندان حرف خود را بزند.

زارع با اشاره به فعالیت موثر بخش خصوصی در طرح های اقتصادی و عمرانی که بر اساس نگاه راهبردی رهبرمعظم انقلاب و دولت در اقتصاد مقاومتی است گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۵۲۱میلیاردتومان است که موجب افزایش تولیدی و اشتغال زایی است.

استاندار گیلان از رویکرد توجه به اشتغال بعنوان یکی از موضوعات محوری دهه فجر امسال نام برد و ادامه داد: میزان پروژه های محقق شده نسبت به سال گذشته رشد مثبت داشته است.

زارع با تاکید بر اینکه وحدت و انسجام در میان اندیشه ها و گروه های مختلف ضرورتی انکار ناپذیر است گفت: ملت ایران امسال با حفظ انسجام و خلق حماسه ای پرشکوه در ۲۲بهمن و مشارکت سیاسی در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی عزت و اقتدار ایران به رخ جهانیان خواهند کشید.

مقام عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی متعلق به همه ملت ایران است گفت: ۲۲بهمن امسال به برکت خون شهدا بویژه سردار قاسم سلیمانی و به کوری چشم دشمنان با شکوه بیشتر و با وحدت کلمه ملت در سراسر ایران برگزار می‌شود.

**همت و وحدت ملت و مسئولین در عبور از جاده ناهموار تحریم ها

استاندار گیلان با اشاره به پنجمین دهه انقلاب اسلامی ادامه داد: ملت ایران با وجود تمام سختی ها و تحریم های ناجوانمردانه استکبار با حمایت ملت و تلاش مسئولین، فعالیت موثر بخش خصوصی موفق شد از جاده ناهموار تحریم ها ‌سربلند عبور کند.

وی با بیان اینکه پروژه های دهه فجر امسال در مقایسه با سال گذشته به لحاظ مبلغ ۳۳درصد رشد داشته است افزود: امسال ۵۵۵ پروژه عمرانی و اقتصادی در زمینه های گوناگون گردشگری، کشاورزی، صنعتی، عمران شهری و روستایی، فضای آموزشی، ورزشی و پروژه های معدنی بالغ بر ۲هزار و ۲۵۹میلیارد تومان اماده خدمت رسانی به مردم گیلان و موجب توسعه استان میشود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568473
ارسال نظر
نظرات