شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1398/11/12 شناسه خبر: 1568526
فرماندار مهدیشهر در نشست با اصحاب رسانه مطرح کرد؛

افتتاح 78 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در دهه فجر

افتتاح 78 پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در دهه فجر
فرماندار مهدیشهر گفت: 78 پروژه به مناسبت دهه فجر در سطح شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، عبدالرضا میقانی، پیش از ظهر امروز در نشست مطبوعاتی - رسانه‌ای به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، در فرمانداری شهرستان مهدیشهر اظهار داشت: 78 پروژه به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهرستان مهدیشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود که 7 پروژه از مجموع این تعداد کلنگ زنی خواهد بود.

فرماندار شهرستان مهدیشهر تصریح کرد: مجموعه هزینه‌کرد این پروژه‌ها جمعا به مبلغ بیش از ۲۵.۶ میلیارد تومان می باشد.

وی افزود: از مجموع این پروژه ها گاز رسانی به منطقه دربند،افتتاح سالن باستانی، افتتاح کارخانه تولید علوفه دام، افتتاح پارک مینو شهمیرزاد و سالن ورزشی بانوان درجزین و همچنین کلنگ زنی انتقال آب به منطقه شهرک صنعتی مهدی شهر و ساماندهی نقاط حادثه خیز سه راهی فولاد محله از جمله برخی از این پروژه ها می باشد.

میقانی خاطرنشان کرد: این 78 پروژه در دهه فجر انقلاب اسلامی در آیینی در سفری که استاندار سمنان و هیئت همراه به شهرستان مهدی‌شهر خواهند داشت به طور همزمان افتتاح و بهره برداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه کیفیت برنامه های دهه فجر باید بیشتر مدنظر قرار گیرد، گفت: زمینه حضور بیشتر مردم در برنامه‌های دهه فجر فراهم شود.

فرماندار شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه دهه مبارک فجر برگ زرین انقلاب اسلامی و نقطه اوج تعیین سرنوشت ملت ایران است، افرود: دهه فجر مهمترین رویداد تاریخی ایران محسوب می شود و توسعه و پیشرفت کشور در طول چهل سال انقلاب هر روز چشمگیرتر شده وبا  توجه به این دستاوردها لازم است این حماسه عظیم بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568526
ارسال نظر
نظرات