شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1398/11/13 شناسه خبر: 1568794
در سه حوزه شرق گلستان:

تعداد کاندیداهای تایید صلاحیت شده شرق گلستان به ۹۶ نفر رسید+ اسامی

تعداد کاندیداهای تایید صلاحیت شده شرق گلستان به ۹۶ نفر رسید+ اسامی
با اعتراض برخی از کاندیداهای رد صلاحیت و یا عدم احراز شده از سوی هیات نظارت استان گلستان، با تایید برخی از کاندیداها، تعداد آنها در سه حوزه شرق گلستان به ۹۶ نفر رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، در فرصت اعلام اعتراض کاندیداهای رد صلاحیت یا عدم احراز شده از سوی هیات نظارت استان گلستان و بررسی مجدد صلاحیت ها، تعداد کاندیداهای حوزه های رامیان و آزادشهر به ۲۰ نفر، تعداد کاندیداهای گنبد کاووس و داشلی برون به ۲۹ نفر و حوزه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه به ۴۷ نفر رسید که اسامی آنها به تفکیک حوزه به شرح ذیل می باشد:

** حوزه گنبد کاووس و داشلی برون
۱- احمد آبروش
۲-سلیمان آق
۳- عبدالحکیم آق ارکاکلی
۴- عبدالشریف آق پور
۵-محبوبه اسحقی گرجی
۶- محمد اسداله پور
۷- حسن اوین
۸- عبدالصمد بردی پور
۹- احمد حاجی علی نژاد
۱۰-ستار حیدری
۱۱- یوسف خانی
۱۲- محمدصادق خداداد پور کناری
۱۳- زلیخا خندان اردهائی
۱۴- عبداله رستکار
۱۵- حمید سالمی اینچه برون
۱۶- فرهاد شیبک
۱۷- رسول صلاحی
۱۸- امین صیادی
۱۹- قرجه طیار
۲۰- سلیمان عباسی
۲۱- ایمان علی پور
۲۲- حسن قوجق
۲۳- عبدالحمید نشاط
۲۴- کریم نوبری
۲۵- سلیمان هاشمی
۲۶- محمدتقی پروین‌ کلتی
۲۷- محمدرضا پیاده کوهسار
۲۸- شهرام کوسه غراوی
۲۹- انسیه یوسف زاده

** حوزه مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه
۱- غلام محمد پقه
۲- رضا آریان پور
۳- قربان محمد کن سال
۴- محمدصدیق قاری
۵- عبدالسلام قاری
۶- حسین خان احمدی
۷- جنید بیگدلی
۸- مهدی پارسیانی
۹- عبدالناصر شیخ
۱۰- سیدجلیل صفی الحسینی
۱۱- فاطمه عاشوری
۱۲- بهمن نیازی
۱۳- علی پرنیا
۱۴- عبدالجلیل عوض زاده
۱۵- رضا جامی
۱۶- محمد کرامتلو
۱۷- محمدعلی حدادی
۱۸- نورمحمد ایکدری
۱۹- حسین علی خواجه
۲۰- مجتبی قهرمانی تبار
۲۱- محمدرضا صباغ
۲۲- عبدالکریم الهی
۲۳- اسمعیل پسرکلو
۲۴- محمد سرای لو
۲۵- حسین ترکمانی
۲۶- هادی رحمدل
۲۷- نوشین شیخی
۲۸- حسین اصلاحی
۲۹- علی حسین کریمی
۳۰- سیدمحمدرضا میردلیر
۳۱- یحیی شیخی
۳۲- محمود بشارت لو
۳۳- زهرا رنگ ریز
۳۴- علیرضا سلیمانگلی
۳۵- عبدی باشقره
۳۶- کمال سلمانی
۳۷- ایوب پرتوی
۳۸- اراز اولیایی
۳۹- عبدالجلیل کوسه غراوی
۴۰- عباسعلی قزلسفلو
۴۱- حمزه قزلسفلی(تغییر حوزه از گنبد به حوزه مینودشت)
۴۲- عبدی بدارق نژاد
۴۳- نرگس آسمانی
۴۴- امیر شاهمرادی
۴۵- علی فیاض
۴۶- سیده خدیجه موسوی خسروی
۴۷- عبداللطیف قلی زاده

** حوزه رامیان و آزادشهر
۱_ رمضان کیخا
۲_ علیرضا ابراهیمی
۳_غلامعلی کوهساری
۴_ایوب منصوری ( فرزند قربانعلی)
۵_جواد میرعرب رضی
۶_سید مهدی حسینی
۷_جواد خواجه تراب
۸_امید محمودی
۹_ایوب منصوری رضی (وکیل) فرزند عبدالحسین
۱۰_حسین سارانی
۱۱_مهدی عمرانی
۱۲_حسین محمد زاده
۱۳_شهربانو کوهساری
۱۴_نادر قائمی نژاد
۱۵_عبدالعزیز خان محمدی
۱۶_علیرضا نوروزی
۱۷_کبری غفاری
۱۸_محمد رضا کوهنشین
۱۹_ رسول بامری
۲۰_ حمید سارونی

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568794
ارسال نظر
نظرات