شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:31 منتشر شده در مورخ: 1398/11/13 شناسه خبر: 1568898
انتقاد عضو شورای شهر از پرداخت دیرهنگام حقوق کارگران شهرداری؛

چرا حقوق‌های بالا دیرکرد ندارد؟/ اگر نان نباشد، اول پدر گرسنگی می‌کِشد!

چرا حقوق‌های بالا دیرکرد ندارد؟/ اگر نان نباشد، اول پدر گرسنگی می‌کِشد!
اسوتچی گفت: باید به معیشت کارکنان توجه شود چراکه اگر از سر بی‌نیازی اقدام به فعالیت‌های دیگر کند ما در شورا مسئول هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، محمد حسن اسوتچی عضو شورای شهر تبریز در جلسه هفتگی شورا در نطق میان دستور خود با انتقاد از عدم پرداخت حقوق کارگران شهرداری تبریز اظهار داشت: اگر قرار است دیرکردی هم در پرداخت حقوق وجود داشته باشد، ابتدا کسانیکه حقوق بالایی دریافت می‌کنند دیرتر حقوق بگیرند.

وی گفت: چرا دیرکردها به کارکنان فضای سبز که حقوق یک میلیون تومانی می‌گیرند، رسیده است؟ متاسفانه در دوره‌های قبل شورا شرکتی به نام صفاگستر تاسیس شد که حقوق مدیران آن افزایش ۳۰۰ درصدی داشت. در حالیکه کارگران این شرکت ماه‌ها حقوق نمی‌گرفتند

عضو شورای شهر تبریز خاطرنشان کرد: این نخستین تولد ناقص‌الخلقه خصوصی‌سازی بود. اگر در خانه نان وجود نداشته باشد اول پدر خانه از خود گذشتگی می‌کند در مدیریت نیز  مدیر باید ابتدا حقوق کارکنان را پرداخت کند. نه اینکه اول حقوق اعضای شورا پرداخت شود و خبری از پرداخت حقوق کارکنان شهرداری نباشد.

اسوتچی تصریح کرد: باید به معیشت کارکنان توجه شود چراکه اگر از سر بی‌نیازی اقدام به فعالیت‌های دیگر کند ما در شورا مسئول هستیم. امیدواریم ایرادات گذشته در شهرداری تکرار نشود و حقوق کارکنان در زمان مشخص پرداخت شود .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568898
ارسال نظر
نظرات