شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1398/11/13 شناسه خبر: 1568928
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان کشور:

زنان معمار و مربی جامعه هستند/ گام دوم انقلاب نیازمند ارتقای شاخص‌های سبک زندگی ایرانی اسلامی است

زنان معمار و مربی جامعه هستند/ گام دوم انقلاب نیازمند ارتقای شاخص‌های سبک زندگی ایرانی اسلامی است
مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان کشور گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب به اهمیت نقش سبک زندگی تاکید کرده‌اند که بانوان باید آن را مورد توجه قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، معصومه حکیمیان در همایش نقش زنان در گام دوم انقلاب که در کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد، با اشاره به به اینکه راه شهید سلیمانی به عنوان مکتب سلیمانی باید در دنیا شناخته شود، اظهار داشت: چهل سال از انقلاب اسلامی گذشته است، باید کاری کنیم تا در پایان گام دوم انقلاب جز کسانی نباشیم که کار خود را درست انجام ندادند.

وی، افزود: دو دستور سعادت بخش لازمه زندگی امروز ماست، اگر می‌خواهید کاری را به سرانجام برسانید برای خدا کار کنید و از تفرقه دوری کنید.

مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان کشور، با اشاره به اینکه وظیفه زنان در گام دوم به فرمایش رهبری چیست، گفت: در گام اول انقلاب دشمنان تمرکز به جنگ نظامی و جنگ اقتصادی داشتند که ابزار به زمین زدن این نظام بود اما بعد از ۸ سال و شهدای بسیار فهمیدند با جنگ به جایی نمی توانند به جایی برسند و جنگ اقتصادی را رقم زدند.

حکیمیان، تاکید کرد: در چهل ساله دوم دشمنان دیگر تئوری های رنگ باخته خود را دنبال نخواهند کرد جنگ نظامی و اقتصادی را دیدند جواب نمی دهد و الان تمرکز خود را بر جنگ فرهنگی برده اند از بین بردن ایمان و اعتقادات و خالی کردن مغزها در دستور کار آنهاست.

وی، با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین بخش های بیانیه گام‌دوم، سبک زندگی است، اضافه کرد: زنان تربیت کننده جامعه اند بنیانگذار و معمار جامعه و در واقع مربیان اصلی اجتماع بانوان هستند، در پاسخ به اینکه آیا بانوی ایرانی طی این چهل سال گذشته موفق عمل کرده باید بگوییم درصد این موفقیت بسیار کم بوده است وگرنه آمار طلاق تا این اندازه نباید در جامعه بالا می رفت.

مدیر فرهنگی اجتماعی بسیج جامعه زنان کشور، در ادامه سخنان خود اذعان کرد: تجرد بیش از ۱۴ میلیون جوان دختر و پسر برازنده کشور جمهوری اسلامی نیست، اگر هر فرد در جایگاهی که هست خود را مسئول بداند و قبول کند که ایران را یا من می سازم یا هیچکس، امور اصلاح می شود.

حکیمیان، با تاکید بر اینکه باید دشمن شناس باشیم، بیان کرد: جنگ فرهنگی بزرگی در پیش داریم، پرورش نسلی خالص که کار را برای خدا بکند باید مرکز ثقل حرکت ما باشد. تمام تلاشمان را برای ارتقای شاخص های سبک زندگی ایرانی اسلامی به کار ببریم چرا که نیاز به نسل فرهیخته، جسم سالم، روان سالم در گام دوم انقلاب داریم.

در ادامه این مراسم، صفیه محمودزاده اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه ای جامع و کامل است که به نقاط قوت و نیز سوتدبیری ها و اشکالات اشاره کرده است.

وی، افزود: مخاطب این بیانیه تمام مردم ایران، جوانان، مسئولان و حتی دشمنان هستند که رهبر معظم انقلاب اسلامی همه را در آن مورد خطاب قرار داده است.

رئیس بسیج جامعه زنان آذربایجان غربی، ابراز کرد: رهبر معظم انقلاب در این بیانیه راه های شکست توطئه های دشمنان را نشان داده و قله ها و مسیر رسیدن به قله ها را بیان کرده است.

وی، با اشاره به اینکه رهبر انقلاب بر نقش جوانان تاکید ویزه ای در این بیانیه دارند، گفت: بانوان به عنوان الگوی تحقق سند اسلامی نقش به سزایی در جامعه دارند چراکه مدیریت خانواده به عهده زنانی است که نقش مادری و همسری داشته و در جامعه نقش محوری دارند و همه ما تمامی برنامه هایمان را باید بر اساس این بیانیه تدوین کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1568928
ارسال نظر
نظرات