شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1398/11/14 شناسه خبر: 1569122
رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان:

میزخدمت جهادی به مناسبت دهه فجر در مصلی رشت برگزار می شود

میزخدمت جهادی به مناسبت دهه فجر در مصلی رشت برگزار می شود
رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: میزخدمت جهادی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به یاد الگوی تمام عیار خدمتگزاری و خدمت رسانی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی سرهنگ عباس حسینی رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به برگزاری ️میزخدمت جهادی به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به یاد الگوی تمام خدمتگزاری و خدمت رسانی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ️این برنامه با حضور استاندار گیلان ، فرمانده سپاه قدس گیلان ، مدیران کل ۴۱ دستگاه اجرایی و مدیران عامل بانکها در روز جمعه ۱۸ بهمن از ساعت ۹ صبح الی ۱۱ در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این میز خدمت جهادی افزود: ️مهمترین اهداف از برگزاری میز خدمت جهادی افزایش مقبولیت و کارآمدی نظام اداری با افزایش رضایتمندی مردم ، دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم ، دیدن برخی واقعیت ها و تلاش در جهت برطرف کردن مشکلات مردم است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بزرگترین رسالت سازمان بسیج کارمندان، نهادینه کردن فرهنگ خدمت رسانی بی منت در دستگاه ها و ادارات است گفت: برطرف کردن مشکلات مردم ، پر رنگ کردن نقش مساجد و مصلی ها ، به عنوان یک پایگاه اصلی برای حل مشکلات مردم است.

حسینی با اشاره به اینکه سه مرحله میز خدمت جهادی تاکنون در رشت برگزار شده بیان کرد: اولین مرحله در خرداد ماه ، دومین مرحله در هفته دفاع مقدس و سومین مرحله در هفته بسیج با حضور مدیران کل ادارات و سازمان ها در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد و تا حد امکان مشکلات مردم را برطرف کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1569122
ارسال نظر
نظرات