شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1398/11/14 شناسه خبر: 1569223
فرمانده سپاه میاندوآب:

شعار "مرگ بر آمریکا" دفاع از هویت و عزت ماست

شعار "مرگ بر آمریکا" دفاع از هویت و عزت ماست
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت:امروز شعار “مرگ بر آمریکا” جهانی شده است، به گونه ای که ترامپ از ترس خود شبانه به پایگاه خود سرکشی می کند ولی سردار سلیمانی ما با هواپیمای مسافربری وبا عزت و افتخار در دنیا مسافرت می کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، سرهنگ نورالدین پالهنگ در نشست بصیرتی سیاسی بانوان فرهنگی بسیجی در میاندوآب با اشاره به پشت سرگذاشتن ایام فاطمیه و در پیش بودن میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: حجاب فاطمی، ارثیه حضرت فاطمه زهرا(س) است و بانوان باید سبک زندگی فاطمی را الگوی خویش قرار دهند.

وی، در ادامه به اشاره به دشمنی های دشمنان انقلاب اسلامی، افزود: دشمنان با صراحت گفته و می گویند که نباید اجازه دهیم تا انقلاب اسلامی ۴۰ و۴۱ سالگی خویش را جشن بگیرد و با امپراطوری رسانه ای نیز به دنبال دست یابی به اهداف خود هستند و روی آن تلاش می کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، در ادامه به شعار “مرگ بر آمریکا” اشاره کرد و گفت: امام(ره) فرمودند هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید و در واقع شعار “مرگ بر آمریکا” یعنی مرگ بر شیطان و شعار ارزشی و مبنایی ما بوده و هر شعار شعار “مرگ بر آمریکا” یک بمب اتم علیه آمریکایی است که۴۱ سال است تلاش می کند تا در مقابل جمهوری اسلامی بایستد.

وی، با بیان اینکه مرگ بر آمریکا یعنی دفاع از دین، ناموس، عزت، شرف و قرآن و دفاع از ارزش ها، اظهار کرد: امروز شعار “مرگ بر آمریکا” جهانی شده است، به گونه ای که ترامپ از ترس خود شبانه به پایگاه خود سرکشی می کند ولی سردار سلیمانی ما با هواپیمای مسافربری وبا عزت و افتخار در دنیا مسافرت می کرد.

پالهنگ، با اشاره به اینکه دانش آموزان و فرزندان ما باید با دلیل و چرایی شعار “مرگ بر آمریکا” آشنا شوند، تصریح کرد: فرهنگیان باید با فرهنگ و تربیت صحیح، مکتب انقلاب و قرآن را به نسل حاضر انتقال داده و در تمام ابعاد در راه تربیت قرآنی و با حجاب فاطمی کوشا باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، با بیان اینکه اساس فرهنگ آمریکا ظلم و زور و چپاول بوده و تاریخ آمریکا خیانت به ارزش ها و فرهنگ ها وملیت ها است، افزود: قتل، غارت وچپاول ارمغان آمریکا برای کشورهایی در دنیا بوده که در آنها دخالت مستقیم و غیرمستقیم داشته است.

وی، به توطئه ایجاد داعش توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: دشمنان از حضور و تاثیرگذاری منطقه ای ایران در هراس بودند و به انحا مختلف می خواستند ان را کاهش دهند و لذا با حمایت بیش از ۴۷ کشور دنیا به نام دین علیه دین به تلاش پرداختند و داعش را ایجاد و حمایت کردند ولی به برکت رشادت های مدافعان حرم و رزمندگان جبهه مقاومت، داعش به زباله دان تاریخ پیوست.

پالهنگ، در ادامه به سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن می خواهد تا سبک زندگی غربی را جایگزین سبک زندگی کند و جایگاه معلمی که جایگاه انبیا و اولیاست، در این راه رسالت شما را سنگین تر کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب، به مقوله امنیت نیز اشاره ای داشت و تصریح کرد: احساس امنیت بالاتر از امنیت است و اینکه در آرامش کامل هستیم به پاس جان فشانی های رزمندگان اسلام است و لذا باید قدر آن را بدانیم.

وی، در پایان با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی و با تاکید بر مشارکت حداکثری در این انتخابات، اظهار کرد: باید با حضور پرشور و حداکثری در پای صندوق های رای و با بصیرت، فردی انقلابی و مدافع ارزش ها و انقلاب را انتخاب کرده و مجلسی در تراز انقلاب اسلامی تشکیل دهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1569223
ارسال نظر
نظرات