شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1398/11/15 شناسه خبر: 1569402
سردار سلیمانی:

خون سردار سلیمانی اسرائیل را نابود می‌کند/ ایران راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است

خون سردار سلیمانی اسرائیل را نابود می‌کند/ ایران راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: زمانی آمریکایی‌ها مست قدرت بودند و احتمال نمی‌دادند امام خمینی(ره) با تکیه بر غیرت دینی مردم و دست خالی انقلاب را به سرانجام برسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در یادواره ۹۷۶ شهید عشایری کهگیلویه و بویراحمد با تبریک دهه پر فروغ فجر و تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: ما در انقلاب اسلامی با وجود دشمنی دشمنان کشور و جهان اسلام پیروزی را دست‌یافتنی نمی‌دانستیم اما انقلاب اسلامی به شکوه نشست و ملت بستر و موانع ظهور حضرت را فراهم کرد.

وی افزود: با پیروز شدن انقلاب اسلامی، نظام ما عاشورایی و عزت‌مند شد اما پیش از آن کشوری ذلیل و منفور بود.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ایرانی‌ها پیش از انقلاب اسلامی میان عرب‌ها "اخ الیهود" یعنی "برادر یهود" نامیده می‌شدند،اما امروز با کشوری عزیز و صادرکننده انقلاب و اسلام روبرو هستیم.
 
وی گفت: مردم این استان در سال ۴۲ در دفاع از راهبرد رهایی از سلطه آمریکا اقدام کرد و با شهادت‌طلبی به پیروزی رسید.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین عزت و آزادگی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی برشمرد و خاطرنشان کرد: ملت ایران از گذشته به‌دنبال آزادی بود و به آن رسید.
 
سلیمانی رهبری و ولی فقیه را عامل نتیجه‌بخش انقلاب اسلامی دانست و گفت: بدون ولایت و رهبری پیش از انقلاب هیچگاه پیروزی‌ها ثمربخش نبود. 
 
وی مقابله بویراحمدی‌ها و بهمیی‌ها را در مبارزه با حکومت ستم‌شاهی نمونه بارز مبارزه و حضور در صحنه مبارزات عنوان کرد و بیان کرد: پیروزی‌ها بدون ولایت و رهبری موفقیت‌آمیز نبود اما با وجود رهبری پیروزی نتیجه داد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زمانی آمریکایی‌ها مست قدرت بودند و احتمال نمی‌دادند امام خمینی(ره) با تکیه بر غیرت دینی مردم و دست خالی انقلاب را به سرانجام برسانند.
 
سلیمانی ابراز کرد: آمریکایی‌ها وقتی به خود آمدند با مستشاران‌شان به‌دنبال براندازی بودند و با صف‌آرایی در مقابل مردم ایستادند، اما با رهبری امام خمینی(ره) و حضور مرد بساط آنها جمع شد.
 
وی افزود: امام هیچگاه در انقلاب ۵۷ از اسلحه استفاده نکرد و با دست خالی مفهوم قدرت را تغییر داد.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تغییر مفهوم قدرت را در این روزها برگرفته از راهبردهای امام و رهبری برشمرد و گفت: آمریکا دارای تجهیزات قدرتمندی است اما در مقابل قدرت مفهومی انقلاب اسلامی ناکارآمد است.
 
سلیمانی خاطرنشان کرد: در نظامی که فرهنگ ایثار و شهادت زیربنا است، نه تنها قدرت سخت کاربرد ندارد بلکه سست و پوچ است. ۴۱ سال از پیروزی انقلاب اسلامی سپری شده است و آمریکایی‌ها شبانه‌روز تمام توان و تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی در مقابل ایران اسلامی به‌کار بردند اما هیچ‌گاه موفق نشدند و این به معنای تغییر مفهوم قدرت است.
 
وی گفت: باید قدردان این قدرت مفهومی باشیم و در سایه اسلام که امام به بشریت عرضه کرد توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم. در شرایطی قرار داریم که دشمن به زعم خود با تروریسم اقتصادی، جنگ رسانه‌ای و دنباله‌روهای داخلی به‌دنبال براندازی است، اما با حضور مردمِ همیشه در صحنه در مقابل آنها مقاومت می‌کنیم و به پیروزی می‌رسیم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند در مقابل این فشار حداکثری مقاومت کند و نشکند، اما ایران تاکنون این راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده و آثار آن مشخص است.
یکی از دلایلی که ترامپ تروریست دست به ترور ناجوانمردانه حاج قاسم زد عقد و کینه از شکست این فشار حداکثری بود 

سلیمانی گفت: در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی در دنیا بی‌سابقه‌ترین حضور در تجلیل از یک فرد مورد علاقه و فرمانده به تصویر کشیده شد، نه تنها مردم ایران حضور داشتند، در کشورهای مسلمان و غیرمسلمان نیز مردم به صحنه آمدند، صحنه‌هایی عجیب رقم خورد و دشمن انگشت به دهان ماند.

وی ابراز کرد: سردار سلیمانی ۴۱ سال در مقابل دشمن به میدان رفت و پیروز بود، وجود او رعب و وحشت عجیبی در میان دشمن راه می‌انداخت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: خون سردار سلیمانی دامان سلطه را رها نخواهد کرد، دشمن را ناآرام کرده است چرا که شهید سلیمانی و آرمان‌های او به مراتب خطرناک‌تر از سردار قاسم سلیمانی است. خون سردار سلیمانی قدرت و اتحاد عظیمی را ایجاد کرده است و بلاشک توطئه‌های دشمن را بیش از پیش خنثی و اسرائیل را نابود می‌کند.

وی گفت: مردم این استان قبل و بعد از انقلاب با وجود جمعیت کم همیشه خود را در صحنه و مقتدر نشان داده است بطوریکه به لرهای غیور و رشید مشهور شده‌اند. شهدای این کشور و رشادت عشایر این مردم زبانزد بوده و الگوی سایر استان‌ها شده است.

سلیمانی بیان کرد: خدمات نظام انقلاب اسلامی در مقابل پیش از آن و با تکیه بر فرهنگ ایثار شهادت بزرگ است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بیانیه گام دوم سندی راهبردی بخصوص برای جوانان و نقش‌آفرینی ‌آنان برای تکمیل دولت اسلامی و توسعه کل کشور است.

وی افزود: مقام معظم رهبری ما را در موقعیت تمدن‌سازی قرار داده است بطوریکه واجد شرایط نیل به مرحله تمدن‌سازی هستیم و با از بین بردن رژیم منحوس و اشغالگر اسرائیل به این جهش خواهیم رسید. دشمن در مقابل این الگو و جهش توطئه می‌کند اما کشور ما که در کانون توجهات قرار گرفته در حال تمدن‌سازی است و به آن می‌رسد. 

سلیمانی بیان کرد: آمریکایی‌ها با عملیات فریب روانی تلاش می‌کنند شکست‌های خود را پیروزی و پیروزی‌های کشور ما را شکست تلقی کنند، باید با بصیرت در مقابل این توطئه ایستاد و فریب‌خوردگان را آگاه کرد، در مقابل اغواگری‌های آمریکا با وحدت و یک‌پارچگی و آگاهی‌بخشی توطئه‌ها را خنثی و قدس را آزاد کنیم و بر مشکلات کشور و مردم فایق آییم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در زمان رهبری امام المسلمین آزادی قدس محقق می‌شود و فروپاشی اسرائیل سرعت خواهد گرفت، این افتخار نصیب ما که پیش قراول آزادی در مقابل دشمنان بشریت هستیم می‌شود و این نیازمند رهرو ولی فقیه بودن و اتحاد است.

وی خاطرنشان کرد: عدم کامیابی‌ها، مشکلات اقتصادی، فاصله طبقاتی، تبعیض در یک برهه‌هایی به دلیل فاصله از ولایت بوده است و تبعیت از فرامین رهبری پیروزی و نصرت را به همراه خواهد داشت.

سلیمانی عنوان کرد: جمهوری اسلامی نظامی مترقی و پیروز است و باید به جوانان توفیقات این ۴۰ ساله انقلاب و تنگناها و مشکلات قبل از انقلاب گفته شود.
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1569402
ارسال نظر
نظرات