شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1398/11/15 شناسه خبر: 1579517
استاد شجره طیبه صالحین آذربایجان غربی:

حلقه‌های صالحین؛ بهترین زمینه‌ساز تحقق مطالبات رهبر انقلاب است

حلقه‌های صالحین؛ بهترین زمینه‌ساز تحقق مطالبات رهبر انقلاب است
استاد شجره طیبه صالحین آذربایجان غربی گفت: فعالیت حلقه‌های صالحین بهترین زمینه برای جامه عمل پوشاندن به مطالبات رهبر انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم نیوز، حجت الاسلام و المسلمین کاظم سلامتی صبح امروز در جشنواره برترین های نظام تربیتی صالحین که در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان شاهین دژ برگزار شد، ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اظهار داشت: روی کار آمدن جوانان مومن انقلابی یکی از مطالبات مهم رهبر معظم انقلاب است که تشکیل شجره طیبه صالحین گامی به سوی نهادینه سازی این مطالبه امام خامنه ای است.

وی، ضمن اشاره به جایگاه عرفانی، علمی و سیاسی عظیم امام خمینی(ره)، گفت: امروز نیاز است تا جلسات امام شناسی در بین جوانان تشکیل و کارنامه انقلاب از ابتدا تا امروز مطرح و منتشر شود و عظمت و جایگاه عظیم رهبر انقلاب اسلامی در جهان اسلام زبانزد است و شخصی با این همه دیانت و کیاست را باید جوانان بیش از پیش بشناسند.

استاد شجره طیبه صالحین آذربایجان غربی، عنوان کرد: شناخت ولایت فقیه و جایگاه ولی فقیه از واجباتی است که سبب عاقبت بخیری خواهد شد از این رو حلقات صالحین پلی برای شناخت ولی فقیه و رسیدن به عاقبت خیری است.

وی، گفت: سپاه جایگاه والایی دارد و ریشه بقای نظام، تقویت معنویت است و از این رو برای جهادی ورود کردن به مسائل دینی و کشوری بهترین موقعیت حلقات صالحین است و این مهم بایست بیش از پیش توسط سپاه تقویت گردد.

حجت الاسلام سلامتی، اضافه کرد: خلوص نیت برای بسیجی یکی از اولویت هایی است که می تواند گام های وی را در راستای تقویت ایمان و روحیه سلحشوری استوارتر ساخته و بتواند پله های معرفتی و دینی را پشت سر نهاده و به اوج خداشناسی برسد.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1579517
ارسال نظر
نظرات