شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:41 منتشر شده در مورخ: 1398/11/16 شناسه خبر: 1579729
ملکی مطرح کرد؛

مصادره بیمارستان 239 تختخوابی بروجن ممنوع

مصادره بیمارستان 239 تختخوابی بروجن ممنوع
فرماندار شهرستان بروجن با تقدیر از زحمات چندین ساله دستگاه های اجرایی در تکمیل و بهره برداری از بیمارستان 239 تختخوابی، گفت: این بیمارستان متعلق به نظام اسلامی و مردم بوده و هیچ کس حق مصادره ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود ملکی فرماندار شهرستان بروجن  در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ با بیان اینکه عملیات انتقال بیماران و جابجایی تجهیزات پزشکی به بیمارستان جدید بروجن تا روز جمعه به پایان می رسد، گفت: از نظر فنی و تخصصی این بیمارستان آماده ارائه خدمات به مردم بوده و 18 بهمن‌ماه بهره برداری می شود.
 
وی هزینه تمام شده احداث و تجهیز این بیمارستان فوق تخصصی را افزون بر 2 هزار و 300 میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: استقرار شهرستان بروجن در مسیر 3 استان بزرگ اصفهان، فارس و خوزستان این بیمارستان را به یکی از مراکز مهم درمانی کشور تبدیل خواهد کرد.
 
فرماندار شهرستان بروجن با تقدیر از زحمات چندین ساله دستگاه های اجرایی در تکمیل و بهره برداری از بیمارستان جدید بروجن، ابراز داشت: 4 دولت، 4 استاندار، 5 فرماندار و 4 نماینده در تکمیل و تجهیز این بیمارستان نقش موثر داشته و کسی حق مصادره ندارد.
 
مسعود ملکی با بیان اینکه افتتاح بیمارستان به دلیل رفع نواقص و معایب موجود از سال گذشته تاکنون به تأخیر افتاده، افزود: در حال حاضر بیمارستان 239 تختخوابی بروجن یکی از پیشرفته ترین بیمارستان های چهارمحال و بختیاری است.
 
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1579729
ارسال نظر
نظرات